Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok önálló egzisztenciájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok önálló egzisztenciájú pasikat akarnak, legalábbis ezt mondogatják sokszor többek közt itt is, akkor miért nézik le mégis a melós pasikat?

Figyelt kérdés
Na most, hogy is van ez? Legyen pénze a pasinak, ugyanakkor ne legyen melós, mert az hú de gáz?!... Ezt mégis hogy gondolják a lányok? Ha ne dolgozzon a pasi, akkor honnan legyen pénze? Mégis hol élnek ezek a nők, akik igy gondolkoznak?...

2016. okt. 29. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%

Én pont megkaptam valamelyik nap, hogy mi bajom van a melós férfiakkal, szóval válaszolok.


A munkaidőtök, a túlterheltségetek, és az, hogy kevés megbecsülést kaptok a munkahelyeteken, ezért frusztráltak vagytok.


Egyáltalán nem a pénzről szól.


Nekem 90 nettóért is megfelelne a férfi, ha nappal ledolgozza a 8 óráját, és nem idegesen és fáradtan jön haza hozzám.


Persze mert én is nappal vagyok talpon, munka után van energiám, így egy éjszaka dolgozó raktárossal, aki 10+órában végez fizikai munkát nem tudok mit kezdeni.


Egyébként én is több dolgot csinálok egyszerre, aki nem szereti a munkáját, tanuljon mellette, hogy választhasson.

2016. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg rossz helyen keresgélsz, erre nem gondoltál még?


Abban van ráció, ha egy diplomás értelmiségi nő inkább hasonlót keres, mert szellemileg nem lennének egyenrangú partnerek.


Akkor már érdekes, ha a hasonló "melós lányok" is húzzák a szájukat, ezzel tulajdonképpen saját magukat is lehúzzák. De ilyenről nem szoktam hallani. Ettől lehet létező jelenség, de én nem ezt látom.


Illetve melós és melós között is van különbség. Azzal nincs bajom, ha valaki kétkezi munkát végez. Ettől még lehet tanult, értelmes és lehet vele beszélgetni.

Viszont elég sok van közöttük, akiknek a műveltség csúcsa, hogy ismernek két német sörmárkát, és vendégségben hajlandóak lehúzni a wc-t.

2016. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 b_zsolt55 ***** válasza:
4%
Kedves kérdező, nem vetted észre hogy úgy általában azoknak a pasiknak van pénzük akik "nem dolgoznak"? Jobban mondva fejjel dolgoznak, és nem a kezükkel. Még sokat kell tanulj!!
2016. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 b_zsolt55 ***** válasza:
6%
És ezt észre vették a lányok is!
2016. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Barátom informatikus volt total stresszben. Most otthagyta s elment raktárosnak ,"melósnak" s ugyanaz az ember a szememben tökmindegy mit dolgozik s kevesebb lett a fizuja mert boldogabb. Ezért én is támogatom ebben.:)
2016. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 K...László ***** válasza:
Szia kedves 11-es! Mi van az olyannal, aki szereti, amit csinál? Engem 3x akartak irodába tenni jó szaktudásomért, és 1x mérnöki pozícióba is tenni diploma nélkül, de én szeretem a gépeket javítgatni, fejleszteni és áttelepíteni, újraéleszteni, programokat keresztbe-kasul átírni, megcsavarni, elektronikában hibát keresni, új ötletet kipróbálni, másokat gyakorlatban tanítani. Meg közben megjátszani, hogy jaj milyen nehéz, mennyi a gond :-) . Ezért munkahelyen belül másik csapatba kértem át magam, amikor szorult a hurok, és 10 év után megint kezdő lehettem. Karbantartóból projectes. Számomra nagyon izgalmas munka ez, és megérte újból kopasznak lenni, és dupla pénzért sem cserélném le íróasztal mellől dirigáló állásra. Meg van a lehetőségem, hogy ne mások kárára éljek, és megéljek, és ne gyűlöljem, és ez nekem fontos! Hogy gondolkodsz az ilyenekről, mint én? Heti 5x8 órát melózom rugalmasban, néha egy hónapig túlórázom, de van felső határ! Ha manager lennék, akkor meg elutaznék egy hónapra, az jobb lenne neked?
2016. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Miért néznék le? Lehet, hogy egy diplomás egy diplomásat akar, nem lenézésből, hanem esetleg több a közös pont, ezzel nem hiszem hogy gond lenne.

Nekem az fontos, hogy a párom szeresse amit csinál, érdekelje, és megéljen belőle. Nem szeretném eltartani, elég magamat is.

2016. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Engem is lenéznek, jól csinálom, főállásba borítékkal 8 órás minimálbérrel 3-400 ezret össze tudom szedni!

Maszekkal meg 200-at szedek össze ha állami szektorba vagyok. Villanyász vagyok egyébként, érdekes mi :D de azért gáz a munka :D aztán lesnek a nők, hogy a sok melótól milyen izmos a pali :)

2016. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Még egy dolog. Azt talán értitek, hogy nem a szakmátok miatt néznek le titeket, hanem talán az esetleges műveletlenségetek és a világhoz való érdektelenségetek miatt?


A párom ahogy írtam a Lidl-ben üzletvezető-helyettes és érettségije, meg OKJ-ja van. De ez mellett nagyon felnézek rá, pedig mondom, kettőnk közül nekem van diplomám.


Lehet nem az a baj, hogy szakmunkás/melós vagy, hanem hogy nincsenek érdeklődéseid művelt, értelmes, komoly dolgok iránt. Ha haza mész, akkor gagyi sorozatokat nézel, gagyi akció/romantikus/vígjáték/horror filmeket nézel, beülsz megnézni a Barátok köztöt/Jóban rosszbant/Éjjel nappal Budapestet, facebookozol az ismerősökkel és hasonló kaliberű dolgok, vagy panaszkodsz, hogy milyen rossz volt ma a melóban.


A barátom nem a felszínes fecsegéséről ismert, hogy mi volt aznap a melóban, hanem előadásokra jár, utazgat ha tud, érdekli a töri, földrajz, politika, gazdaság (úgy, hogy erről szakkönyveket is olvas), vannak értelmes, kimozdulós hobbijai (horgászat, kirándulás, testépítés, új idegen nyelv tanulása, sportlövészet). És ő ugyanúgy 8-10 órákat dolgozik, mint mindenki más, annak a javát fizikai munkában, mégis van ideje és kedve ezekre. Pedig ő is megtehetné, hogy otthon punnyad a tévé/gép előtt vagy eljár a kocsmába heti párszor.

2016. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A nőknek csak az számit hogy jól nézzen ki egy pasi,akkor az se baj ha közveszélyes munkakerülő,mert még akkor el is tartják a léhütő pasikat,az átlag jóskának ellentétben 3 müszak is kevés..
2016. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!