Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok önálló egzisztenciájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok önálló egzisztenciájú pasikat akarnak, legalábbis ezt mondogatják sokszor többek közt itt is, akkor miért nézik le mégis a melós pasikat?

Figyelt kérdés
Na most, hogy is van ez? Legyen pénze a pasinak, ugyanakkor ne legyen melós, mert az hú de gáz?!... Ezt mégis hogy gondolják a lányok? Ha ne dolgozzon a pasi, akkor honnan legyen pénze? Mégis hol élnek ezek a nők, akik igy gondolkoznak?...

2016. okt. 29. 13:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Úristen, szerintem meg tök szexi, amikor munkásruhában hazajön a férjem és közben meséli milyen napja volt.

Imádom :)

2016. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

12- ez igaz lehet a művelt csúcsegyetemista pasikra is.. nem egy olyan volt a baráti körömben, akinek a nő megszólítása a b*meg volt és minden nap csontrészegre itta magát, meg amúgy egy undorító tuskó volt úgy minden szempontból.. Vagy azt a diploma mellé adják a nagy arc mellé és akkr lehet nekik ilyen stílusban nyomni, az nem baj? Mert van diplomája, akkor elnézhető?


31 N , aki egy értelmes melós férfi felesége!

2016. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Melós pasi nője jelen!

A párom vasbetonszerelő. Ide oda jár különböző építkezésekre belföldön, sőt külföldre is. Egyik munka kész, mennek a másikra. Nagyon jó ám úgy élni, hogy folyton hetel, mert messze van a meló, ha meg netán épp olyan távolságba, hogy reggel-este hazajár, akkor meg úgy néz ki a dolog, hogy hajnal 5-kor indul, este 7-8 mire hazaér. Ha hétvégén nincs munka, akkor csóri egész nap feküdne, mert fáradt, és esőbe hidegbe, vagy épp nyáron a.40 fokba nyomja. A megmaradt szabadidejében, mondhatni használhatatlan. Ez nem az ő hibája, mert nyilván a pénzért csinálja, de így soha nem lesz boldog. Mindig frusztrált, stresszes is. 3,5 éve vagyunk együtt, de én belefáradtam. Gyereket szülni nem fogok ilyen kapcsolatba, hogy apa itthon sincs, ha meg itthon van, akkor se jut ideje semmire, mert örül, hogy pihenhet. A szakításon.gondolkozok már régóta. Nincs minőségi együtt töltött idő, csak fáradtság meg morgás = a kapcsolat lassú halála. Egyébként havi 400.000ret keres, vezető szerelő pozicióban van. Pénz van, meg apátia, stressz, depresszió :) Aki melóssal kezd kapcsolatba, az így jár.

2016. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23-as szerintem ez vagy egy hatalmas általánosítás vagy én fogtam ki egy szuper pasit.

Soha nem láttam még őt kedvetlennek, depressziósnak (dehogy,te jó ég! :) ) Pedig ő is reggel 6-tól este 5-ig dolgozik legalább, mi mégis meg tudjuk találni a tartalmas idő töltést.. hozzátenném, hogy férjem jóval kevesebbet is keres! Soha nem panaszkodik, soha nem sopánkodik és akárhogy is van tényleg mindent megold, nekem szinte semmire nincs gondom. Mindig készen áll a szexre és bármilyen programban ott van a topon. Legyen az főzés, sétálás, vagy a gyerekekkel való foglalkozás. Mindig vidám és jókedvű akármennyire is fáradt.. (és elég sokszor fáradt) és a legkilátástalanabb helyzetben is ő az, aki megrázza magát és felkarol, hogy ne aggódjak, amig ő van, addig mindig rendben lesz.

Minnél több időt töltök gyakorin, annál inkább látom azt hogy a férjem mennyire nagyszerű, életrevaló férfi és boldog vagyok, hogy a felesége vagyok.

:)

2016. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Legyen pénze a pasinak, ugyanakkor ne legyen melós, mert az hú de gáz?!... Ezt mégis hogy gondolják a lányok? Ha ne dolgozzon a pasi, akkor honnan legyen pénze?"


Hát mondjuk manapság már nem csak királyi családba születni meg a mezőn kapálni "melózni" van lehetőség. Nem csak a vízvezetkészerelő meg a kőműves ám a munka. Vállalkozóról még nem hallottál? Aki kicsit tovább lát mint ,hogy elmegy alkalmazottnak és ott dolgozik fix bérért élete végéig?

Én nem nő vagyok de ha az lennék akkor sem kezdenék "melóssal" pont a fent említett okok miatt. Azért legyen már egy kicsit több jövőképe meg értelme valakinek az életének minthogy bejár dolgozni és majd 20 év múlva talán lesz egy kisebb háza.

Le lehet pontozni engem de a tapasztalatom azt mutatja hogy az én hozzáállásom és jövőképem jön be a nőknek :) Azoknak akiket te most lehordasz.

2016. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

24es válaszoló.


Te vagy az Gabi? Szeretlek!:)

2016. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26os.. Nem Gabi vagyok.. bocsi :(

:)

2016. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!