Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez túl nagy elvárás a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl nagy elvárás a férfiak felé? Talán a nőies férfiakhoz vonzódnék?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy férfi igényes. Ha ápolt, ha sokat foglalkozik a külsejével, rendesen borotválkozik/formára vágja a szakállát, sportol, nem büdös, stílusos a megjelenése, odafigyel az egészséges táplálkozásra, tud házi munkákat is végezni (főzni alapvető dolgokat például).


Természetesen én is ezeket mind nyújtom egy párkapcsolatban, de sajnos nagyon válogatós vagyok és nekem fontos, hogy a férfiban ezek a többnyire nőies(???) tulajdonságok is meglegyenek. Bár szerintem nagy részük nem nőies, a legjobb szakácsok is férfiak például. De természetesen főzni tudok én is és szeretek is.


Ezek túl nagy elvárások?


2016. okt. 27. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Az én párom ilyen, bibibí. :P :) Szerintem ezek nem nőies, csak simán csúcsszuper tulajdonságok. Vannak ilyen pasik, fel a fejjel. :)
2016. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hah de jó neked :)
2016. okt. 27. 22:29
 3/27 anonim ***** válasza:
1%

Mi az hogy alapelvárás hogy egy pasi tudjon főzni?


Kislány, nem a főzőtudása és piperkőcsége az elsődleges aminek számítania kéne.


Az már ugye teljesen mindegy ha pl a hátad mögött meg csal, ugye? Vagy pl önző egoista tiszteletlen?

2016. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
*jav: megcsal
2016. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Szakács vagyok, randizunk? De szakállam nincs.
2016. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

#3: A kérdező egy szóval nem mondta, hogy ezek az elsődleges és legfontosabb szempontok, de neki személy szerint ez is fontos. És? Mindenkinek mások az igényei.

Amúgy meg már nem azért a két forintért, de mit vagy úgy felháborodva, hogy mégis mi az, hogy elvárja a kérdező, hogy tudjon főzni a pasi... meg ne haragudj már, de ez igenis alap kéne legyen, vagy ha rad valaki nem főz, akkor éhenhalsz?! Nem kell mesterszakács legyen, csak azért egy önálló, felnőtt (!!) férfi el tudja látni az alap szükségleteit saját magának is, ezek köze tartozik az étkezés is.

2016. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
10%
Formara vagod a szakalladat te is? Hat ezert nem jut normalis pasi.
2016. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Tehát az a nő, aki főz rád, megcsalhat?


Hogy várhatod el, hogy főzzön a nőd, ha te nem tudsz?


És kapom a priviket, hogy a férfiak igenis rendesek, főznek, fele-fele házimunka... mese habbal, ez az igazi arcuk.

2016. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat, én alapvetőnek tartom, hogy ez a MINIMUM, hogy a férfi rendes legyen: megbízható, hűséges, okos, humoros stb stb stb.... De nekem önmagában ennyi nem elég. Az exeim nagy része is tök rendes volt, mégis egyszerűen bosszantott, hogy miközben én például kínok közepette eljárok gyantáztatni (igen, itt meg is válaszoltam az egyik kérdező kérdését: nem a szakállamaf nyírom, hanem mindenhol máshol szőrtelenítek!), akkor ők miért nem képesek legalabb az arcszőrüket rendbetenni? Én se vagyok egy konyhazseni, de az alapvető dolgokat meg tudom főzni/sütni, receptkónyvből meg szinte minden mást is. A házi munkákat is szívesen csinálom, mert szeretem, ha rend és tisztaság van, de a leendő lakásomban nem akarok egyedül beleszakadni a sok teendőbe és epp ezert imponál az olyan férfi, akiben szintén van IGÉNY(!!) és affinitás arra, hogy akár magától is megcsináljon ezt-azt otthon, ha épp zavarja, hogy poros a polc, sok a szennyes stb. Nem szeretnék olyan kapcsolatot, ahol a párom nagy ívben ---ik az otthoni körülményekre és noszogatni kelljen, hogy segítsen. De ez csak a házi munkás része a dolognak.


Alapvetően ha sokat adok magamra, valamilyen mértékig elvárom én is ezt az igényességet és itt most nyilvan nem arra gondolok, hogy sminkelje magát vagy ilyenek.


Köszönöm azoknak a válaszát, akik megértettek! :)

2016. okt. 27. 23:04
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Egyszer ő főz, egyszer én, de takarít, a mosógépet is tudja kezelni és tereget is ( igaz nagyon csúnyán, de tereget :)) Az ingeit meg ő vasalja mert anno az anyukája kijelentette, hogyha ingben akar suliba járni, akkor oldja is meg a vasalást. Ő megoldotta.

Most meg már a munkájában alapelvárás az ing.


Nálunk úgy működik a dolog, hogy amíg én ebédet készítek addig ő kiporszívóz, vagy fordítva, ő leszedni az asztalt én elmosogatom az edényeket, vagy fordítva.


Sosem noszogatjuk egymást, hogy ezt vagy azt most azonnal meg kell csinálni, hanem aki közelebb van az aktuális házimunkához, az megcsinálja.

Nagyon ritkán van az, hogy valamihez abszolút nincs kedvünk és akkor a másikra kenjük az elvégzését :)


Szóval, hogy válaszoljak is neked, nem, nem nagyok az elvárásaid. Akkor lennének azok, ha közben te a lábad lógatnád, három napos bugyiban járnál és semmit nem tennél bele mondjuk a házimunkába, vagy úgy várnád el az igényességget a férfi részéről, hogy közben te koszos büdös lennél.


Mindenki megtalálja a megfelelő párját.

Nekem az előző két barátomból valahogy hiányzott az igényesség egyik másik formája (az egyik nem mosogatott el amig el nem fogyott minden edény és evőeszköz, a másik ugyan abban a ruhában aludt amiben napközben volt és dolgozni abban ment, vagy rendetlen volt a székrényük meg ilyenek)


A mostani párom meg valóságos kincs, azt adja bele a kapcsolatba amit ő is vissza szeretne kapni.

2016. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!