Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez túl nagy elvárás a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl nagy elvárás a férfiak felé? Talán a nőies férfiakhoz vonzódnék?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy férfi igényes. Ha ápolt, ha sokat foglalkozik a külsejével, rendesen borotválkozik/formára vágja a szakállát, sportol, nem büdös, stílusos a megjelenése, odafigyel az egészséges táplálkozásra, tud házi munkákat is végezni (főzni alapvető dolgokat például).


Természetesen én is ezeket mind nyújtom egy párkapcsolatban, de sajnos nagyon válogatós vagyok és nekem fontos, hogy a férfiban ezek a többnyire nőies(???) tulajdonságok is meglegyenek. Bár szerintem nagy részük nem nőies, a legjobb szakácsok is férfiak például. De természetesen főzni tudok én is és szeretek is.


Ezek túl nagy elvárások?


2016. okt. 27. 22:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%

Én autószerelő vagyok, nekem alapvető dolog, egy szinkrongyűrű csere. Neked nem. Neked alapvető dolog főzni. Nekem nem.

Amihez én értek, azt én szeretem csinálni, amihez te értesz, azt te szereted.

Az igényeidet úgy szabd meg, hogy azoknak eleget tudj tenni te is. A leírtad szerint ugye ez így is van, szerencsére. Ha egy hozzám hasonló férfival találkozol, akkor mert nem tud főzni, csak azért kizárod, mint számodra esetleges potenciált?

Nekem ez az egész úgy jön át, hogy én nem érek annyit, mint egy főzni tudó férfi (szerinted, bár szerintem azért valamit érhetek én is). De mit értünk volna a feleségem főzőtudományával akkor, amikor meg kellett kuplungozni az autóját, amikor hengerfejes lett, vagy csőtörés volt a szuterinban. Neki szinte ingyen lett autója, nekem meg szinte ingyen lett vacsora (mert nem kellett rendelni). Az rendben van, hogy vacsora mindennap kell, de ha kell valamit segíteni vágni, szeletelni, vagy mitbánomén, akkor megteszem, mert szeretem a feleségemmel tölteni az időt, még ha nem is az a legkedvesebb időtöltésem. Ezen kívül a házimunkát is én intézem, nem kell festőt, burkolót, villanyszerelőt meg mindenféle embert hívni. Én ezekkel tudok hozzájárulni az életünkhöz, azért egy családi házban mindig van mit tenni.

Én megértem, hogy mindenki olyat szeretne maga mellé, aki ért ahhoz amihez ő saját maga, de nem mindenki egyforma. Én azt tanácsolom, hogy mérlegelj egy kicsit.

2016. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
11-es, ha neked otthon az autószerelés a feladatod, mert autószerelő vagy, akkor a főzés nem akkor a nő feladata, ha szakács? Már ha a logikádat követjük.
2016. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom, neked is értékesebb a főzni tudó nő...
2016. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem ez a logikája annak, amit írtam. Amit kétszer említek, csak az maradt meg a fejedben?

Én teljesen más munkákat végzek, amit ő. Leírtam. Olvasd el még egyszer, ha ennyire szelektív az agyad.

2016. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem értékes a főzni tudó nő. Nekem a nő értékes, mint társ. Ahhoz nekem picit több pénz leesik egy hónapban a vállalkozásomból, hogy ne tudjak kaját rendelni, vagy bejárónőt fogadni a mosáshoz, takarításhoz.
2016. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap festesz, burkolsz, villanyt szerelsz? Jó helyen élhettek.


De mondom, ezek szerint neked is többet ér a főzőcskéző nő.

2016. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Te most a pénzeddel kérkedsz?


Ezek szeint akkor neked csak azért kell a főző nő, hogy tudja, hol a helye. Nem a nagy milliomos férfival egy szinten.

2016. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%

Panelszökevény. Minden nap van mit tenni egy családiház körül, ezt kéne felfogd. Had ne soroljam már fel a többit, te isten barma.

De mondom, nekem nem értékes a főzni tudó nő. Ahhoz nekem picit több pénz leesik egy hónapban a vállalkozásomból, hogy ne tudjak kaját rendelni, vagy bejárónőt fogadni a mosáshoz, takarításhoz...

2016. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Leírtam. A nő értékes, mint társ. Valaki ennyire ne tudja értelmezni amit ír valaki. Marharépa :D
2016. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozok veled, ahhoz te picit érdektelen ember vagy, hogy megértsd amit leírtam.
2016. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!