Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez túl nagy elvárás a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl nagy elvárás a férfiak felé? Talán a nőies férfiakhoz vonzódnék?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy férfi igényes. Ha ápolt, ha sokat foglalkozik a külsejével, rendesen borotválkozik/formára vágja a szakállát, sportol, nem büdös, stílusos a megjelenése, odafigyel az egészséges táplálkozásra, tud házi munkákat is végezni (főzni alapvető dolgokat például).


Természetesen én is ezeket mind nyújtom egy párkapcsolatban, de sajnos nagyon válogatós vagyok és nekem fontos, hogy a férfiban ezek a többnyire nőies(???) tulajdonságok is meglegyenek. Bár szerintem nagy részük nem nőies, a legjobb szakácsok is férfiak például. De természetesen főzni tudok én is és szeretek is.


Ezek túl nagy elvárások?


2016. okt. 27. 22:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy elvarasok. Apukamek csaladi hazban elnek es nincs minden nap teendo a haz korul. Ezerszer inkabb tudjon fozni es takaritani egy ferfi, mint autot szerelni meg fuvet nyirni, ezek manapsag mar joval ertekesebb tulajdonsagok.
2016. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, szerintem a többség nem felelne meg ezeknek az elvárásoknak.


Nálam ezek alap dolgok, sőtt talán van amiben már túl is lövök a célon, például nagyon szeretem a rendet és a tisztaságot. De ettől még nem gondolom magam nőiesnek :)

F34

2016. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

Na most jön a magyarázkodás, hogy ez a minimum. Mégse voltál hajlandó ezt leírni!! A kérdés alatt lévő magyarázó szöveg alapján egy felszínes személy vagy.

Az hogy képtelen vagy MINDEN INFÓT beleírni a szövegbe az téged minősít.

Az hogy te tudod hogy még mit akarsz még emellett, az egy dolog, de itt kérdeztél valamit és hasznos infókat hagytál le!!


Egyébként eléggé nevetséges ha amiatt nem adsz egy pasinak esélyt mert nem tud főzni.

Elképzelem hogy kezded az ismerkedést:

Te: Tudsz főzni?

Ő: Nem.

Te: Akkor viszlát.


A főzés TANULHATÓ!!! Lehet, hogy akkor éppen nem tud mikor megismerkedtek, de a segítségeddel és ha ő eléggé nyitott rá akkor megtanul. Ilyen egyszerű. Csak egyesek túlbonyolítják a dolgot!


És mi van ha nem mindig akarja pont ugyanolyan milliméterre levágni a szakálát? Akkor te szakítasz vele mert nem tett eleget az egoista h..lye elvárásodnak?


Ez nem szeret!! Ez CSAK felszínesség és nagyfokú önzés!


De te tudod! Majd a hibáidból remélem tanulsz, mikor az élettől kapod a pofonokat!

2016. okt. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz sokat foglalkozni a küllemmel, hogy valaki ápolt legyen. Én sem foglalkozom sokat, nem iszem túlzásba, mégis igényes és ápolt férfi vagyok. Főzni tudok jól, sütni viszont nem. :D

Ezek alap dolgok, amiket írsz, akinek ez magas elvárás, az nem tudom hol él.

2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

23!

Valamit nagyon máshogy értelemztél, mint ahogy én.

2016. okt. 28. 21:05
 26/27 anonim ***** válasza:

Mit is értelmeztem másképp mint te? Akkor mondd el!


Te már eleve követelődzöl és nem kérsz! Kérni és elvárni nem ugyanaz!


Te eleve feltételhez kötsz mindent. Pl. ha te iszonyat sokat foglalkozol a külsődel (nyugi ez úgyis változni fog) akkor megköveteled hogy a párod is hasonlóan tegyen. És mi van akkor ha a párodnak erre nincs türelme vagy ideje vagy nem akar neked megfelelni?


Írod hogy az exeid rendesek voltak de mégis a külső elvárásaid miatt lett vége.


Írod hogy alapelvető hogy tudjon főzni. És mi van ha nem tud? Akkor szóba se állsz vele? Esélyt se adsz neki?


Néhány belső tulajdonságot meg egy másik kommentben említesz meg, azzal a kifogással, hogy az alap, viszont ez a fő szövegből nem jön le, hogy számodra annyira fontos lenne hogy pl a párod úgy fogadjon el téged ahogy vagy..stb. Mert ha fontos lenne, akkor a kérdés alatti szövegbe is beleírtad volna mindezt hogy reális képet kapjunk.


Eleve ha valamit elvársz a másiktól akkor követelsz és utasítasz.

Ha valamit szeretnél, akkor kérsz, ergó nem utasítod a másikat!

2016. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van. De istenem, te konkrétan anoníman, látatlanul-ismeretlenül ítélkezel felettem, hogy én biztos felszínes, követelőző nő vagyok, csak mert a belső tulajdonságokat nem a zöld téglalapba írtam, hanem az egyik kékbe. Na, nekem ez a hozzáállás nem szimpatikus!


Szerintem alap, hogy a férfiak (és nők is) normálisak legyenek. És itt most nem is konkrétan csak a főzésről van szó! Csak épp erre lett kiélezve, rosszul sült el. Hanem alapvetően az igényesség a fő szempont.


Szerintem nem helyénvaló engem és bárki mást egy gyakorikerdesek.hu kérdés alapjan ily módon megítélni, mint ahogy te teszed. Fel lett fújva az egész.

A kérdésem egy adott szempontot helyezett megvilágításba, amit nézek a férfiaknál. Nem komplexen jellemeztem a számomra ideált.

2016. okt. 28. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!