Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külső függvénye lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső függvénye lenne az külső iránti ízlés elvárás?

Figyelt kérdés

Sose értettem hogy egy csúnyább kövér ember össze tud jönni hasonló külsejű emberrel de egy vékony csinos nő vagy jó pasi nem általában.

Most akkor aki nem helyes csúnyább ember annak az ízlése olyan hogy csúnyább emberhez tud vonzódni.....vagy hogy van ez.....vagy netán nincs ló szamár is jó effektus érvényesül...


2016. szept. 21. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem, a csúnya nőknek is jóképű pasi kell. Ha az nem jut nekik, akkor a ló-szamár elven beérik átlagossal, de ha feltűnik egy jobb pasi a színen, rögtön váltanak.
2016. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Bingo! 1-es elmondta :)
2016. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Tanulj meg vesszőt ( , ) használni, mert sokkal jobban tudnád tagolni a szöveget, érthetőbb lenne.


Példának "aki nem helyes csúnyább ember" WUT?! Nyugi, megértettem, de azért lehetnél egy kicsit igényesebb az írással kapcsolatban.


Na, de hogy a kérdésre is válaszoljak. Mindenkinek van egy ízlése, aztán ha nem tud az ízlésének megfelelő személlyel összejönni valaki, akkor előfordul (nem minden esetben) hogy lejjebb ad az igényeiből és összejönnek egy kevésbé vonzó személlyel, akivel egyébként jól kijönnek és elvannak egymás mellett.

2016. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mi az értékrendje. Heidi Klum pl. mindig elég ronda pasikat választott magának, és potyogtatta nekik a gyerekeket. Annak ellenére, hogy nyilván szebbet is kaphatott volna, és anyagilag sem szorult rá a támogatásukra, hiszen évente forintban számolva milliárdokat keres.
2016. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogyvan ezzel !!

Én személy szerint, hiába tetszik valaki külsőre, ha a személyisége nem! Nem illünk össze, nincs közös téma, érdeklődés! Viszont, ha belül minden okés, és jól érzem magam vele, egyre kevésbé érdekel, milyen a külseje ( Nyilván ápolt/ és tiszta legyen azért, és ez ember előbb utóbb, meglátja a szépet a másikban, akkor is, ha elsőre nem az álom kaliber! )


Hallottam viszont olyat, hogy akiket sokszor csaltak meg, vagy átlagon alulinak érzik magukat, " csúnyábbakat, stb .. keresnek " , amolyan " biztonsági játszma !

- Szerintem ez hülyeség !


Van viszont olyan is, hogy pont úgy találnak egymásra! Nincs benne kivetni való...

Szép - Szép!

" Csúnya - Csúnya ,, !

Szép - " Csúnya,, !

" Csúnya,, - Szép!

- Szerintem mindegy, csak őszinte - boldog kapcsolatuk legyen ! :D

2016. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En jol nezek ki es mindig minden ismerosomtol megkapom, hogy bizarr izlesem van, sokkal jobb pasikat kepzelnenek el mellem. Nekem meg azok tetszenek akik tetszenek.
2016. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!