Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kialakulóban lévő párkapcsatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban lévő párkapcsatban azt mondta a férfi, hogy legközelebb majd akkor lesz szex ha?

Figyelt kérdés

Ha már nem kell gumit húznia.

Közösen terveztük, hogy majd nem azzal fogunk védekezni, de ez a feltétel nekem akkor is nagyon durva és sértő!!! Ráadasul ezt már 1 nappal a kijelentése után megszegte, de azóta betartja es komolyan gondolja.

Elmondtam neki, hogy saját magam miatt térek rá másra, nem azért, hogy lefeküdjön velem. Azt is mondtam, hogy ez az "áttérés" nem holnap lesz. Azt mondta ő türelmes.Úgy érzem ennyi nem elég. Mit tegyek,ha emiatt még nem akarok szakítani?

Azt terveztem, hogy legalább 3 hétig nem térek rá más módszerre, hogy ne tűnjön úgy mintha sokat tennék azért, hogy lefeküdjön velem. Ráadásul azután 1. alkalommal pedig nem fogok szexelni vele. Máskor majd nem köti feltételekhez a szexet ezek után.

Ez így jó? Vagy valami mást javasoltok?

L22, ő akármilyen hihetetlen F24



2016. nov. 20. 19:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Anyám borogass! Te tiszta hülye vagy, a pasid meg egy rohaĐék, de csak feküdj le vele továbbra is nehogy megbántsd!
2016. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nevetségesek vagytok mindketten!
2016. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#21 nem tudom hol élsz, de a nők is élvezetből szexelnek. Nem azért, hogy nehogy "megbántsák" a párjukat.
2016. nov. 21. 19:19
 24/24 anonim ***** válasza:
Na keféltek már?
2016. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!