Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gyakran találkoztok ilyen lányokkal? Megbecsülnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakoriak az olyan lányok, főleg a 20-25 éves korosztályban, akik belsőre intelligensek, okosak, jószívűek, kedvesek, háziasak, céltudatosak. Külsőre meg nagyon szépen néznek ki, ápoltak, jó stílusúak, és karbantartják a testüket?

Megbecsülnétek egy ilyen lányt?



2016. nov. 13. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez ritka..

Sokan elbuknak azon, hogy "belsőre intelligensek" és "jószívűek". A többi még úgy ahogy megtalálható több emberben.

2016. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Már jóideje kapcsolatban vagyok, de amikor elmegyek haverokkal meginni 1 sört, őszintén meg vagyok lepve, a random lányok mennyire egyszerűek.

Szóval szerintem ritka.

(és félreértés ne essék, a másik oldalról nincs tapasztalatom, lehet ugyanez a helyzet)

2016. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
38%
én feleségül is venném azonnal :) 21f
2016. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Én múltkor találkoztam egy belsőre intelligens és jószívű lánnyal, külsőre átlagos és azóta is kattog az agyam rajta. Ritka az ilyen. 20/F
2016. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen nő nem létezik. De ha mégis, akkor egyértelmű, hogy borzasztóan megbecsülném... és ez lenne a vesztem.
2016. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire ritkák az ilyen lányok? Mondjuk a körülöttem lévő egyetemista csajok nagy része leragadt a sztárhíreknél, divatozásnál, folyamatos pasizásnál, amivel még annyira nem is lenne baj, de annyira butácskák sokan :)

De szerencsére azért ismerek kivételeket is, ők mondjuk éppen szakkollégisták.

De ennyire ritkák lennének általánosságban, hogy ennyire feltudják kelteni egy pasi érdeklődését? Én amúgy azt hittem, hogy a pasik a buta csajokat szeretik.... legalábbis egyetemen a nagyon jól kinéző butácska lányokért sokan odavannak...

2016. nov. 13. 20:17
 7/24 anonim ***** válasza:
Ritkának ritkák, de én ismerek egy párat :)
2016. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
6: Igen, mert könnyen meg lehet őket fektetni. Tartós kapcsolatra egyik sem kellene.
2016. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Átlagos külsőm van, van vagy 2 kg. felesleg rajtam, és nem vagyok valami házias, a többi igaz rám. :D
2016. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Kb mint a fehér holló, annyira ritka. Az esztétikai rész az javarészt meg is van, de intelligenciával, érzelmekkel csak ritkán párosul, arról nem is beszélve, hogy a mai lányok ennél a kornál, meg ettől felfele egyre inkább csak az érdekeket nézik, és nem a valódi vonzalmat.

Mondjuk nálam a fent írt belső tulajdonságoknál fontosabb, hogy érezzem rajta, hogy igazán szeret, hogy igazán akar engem, illetve személyiségileg passzoljon hozzám, vagy a lelki társam is legyen. És az én szemszögemből nagyon kevés oylan lány van, akinél úgy érezném, hogy hozzám illene. Szóval ha találnák ilyet, én biztosan megbecsülném.

2016. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!