Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gyakran találkoztok ilyen lányokkal? Megbecsülnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakoriak az olyan lányok, főleg a 20-25 éves korosztályban, akik belsőre intelligensek, okosak, jószívűek, kedvesek, háziasak, céltudatosak. Külsőre meg nagyon szépen néznek ki, ápoltak, jó stílusúak, és karbantartják a testüket?

Megbecsülnétek egy ilyen lányt?



2016. nov. 13. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%

Okos lányt még nem nagyon láttam, de nem okos alatt nem azokat értem, akik 'leragadnak a sztárhíreknél', hanem azokat, akik ugyan okosnak, meg egyedinek hiszik magukat, de valahogy mégsem tudnak érdemben hozzászólni komolyabb témákhoz, nincs véleményük a világ dolgairól, nem is tudnak róluk sokat. Esetleg közhelyeket tudnak hajtogatni, de tovább valahogy nem telik. És amúgy egyáltalán nem viselkednek sztereotip butuska módon, a felszín még oké is lenne, csak hát...


Valami ilyesmi:

[link]

2016. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Meglepődök a válaszokon, mert amikor én lettem egyedülálló anno (két évvel ezelőtt, akkor 25 évesen), a kolléganőm azt mondta rossz esélyeim vannak: okos vagyok, van véleményem és jól is nézek ki :D A férfiak meg elvileg ettől tartanak, hogy egy nőnek véleménye van és nem buta.

Kolléganőm mondatai mögött természetesen egy általános intelligencia és átlagos külső áll szerintem, de igyekszem adni magamra. Amit én láttam, hogy az előző párom nem értékelte, hogy milyen vagyok, míg a jelenlegi párom igen. Hozzáteszem, hogy férfiként Ő is pontosan olyan, mint a leírtak, talán a háziast kivéve és Ő nem szép, hanem helyes :)


Úgyhogy meglepődtem, de örülök a válaszoknak, mert szerintem vannak még ilyen lányok, és remélem jó fiúkkal akadnak össze :)

2016. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen lány nincs is-)
2016. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Pluszpont, hogy nem a külső tulajdonságok hosszas felsorolásával kezdted, mint oly sokan. Nagyon ritkán, de találkozok ilyen lányokkal, általában többéves kapcsolatban vannak már.

Természetesen megbecsülném, bár egy ilyen lány igényeihez én kevés vagyok sajnos, de amúgy is foglalt, szóval mindegy is. 23/f

2016. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
örülnék neki, de az ilyen lányok már mind foglaltak... 26/F
2016. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem sűrűn. Néha akad egy-két olyan lány a közeli-távoli környezetemben, aki felkelti a figyelmemet, de aztán róluk is kiderül valami nem kívánatos információ, zűrös/zavaros ügy, visszatetszést keltő tulajdonság, mentális ámokfutás, és a többi, amitől érdektelenné válnak mind.
2016. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolso tôkéletes ember meg nincs.
2016. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mennyire ritka az ilyen, viszont egyáltalán nem is becsülik meg őket annyira, ahogy itt beállítják egyes válaszolók. Egyáltalán nem azt látom, hogy az ilyen nők után futnának a férfiak, az egy egészen másik kategória...
2016. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%
#17: Tévedsz, ha azt gondolod, hogy a tökéletes nőre várok. 1. Eleve nem is várok nőre, 2. tisztában vagyok vele, hogy senki sem tökéletes, 3. a nők a legalapvetőbb elvárásoknak sem képesek megfelelni, ha csak azt veszem számításba, hogy az őszinteség vizsgáján eleve 99%-uk elbukik.
2016. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
Jaj mert Ti pasik olyan öszinték vagytok és annyit tudtok adni.
2016. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!