Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresésnél mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresésnél mennyi idő múlva találkoztok?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdem, akik valamilyen internetes társkeresőt használnak. Mennyi volt az az idő miután találkoztatok?

Érdemes ezt elhúzni?

És ha sokáig beszélgettek, mi marad a randira?



2016. febr. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Másfél hónapot beszélgettünk neten, skype-on, telefon, mielőtt először találkoztunk.

Azóta már 3 éves a kapcsolatunk. :)


Mind a kettőtökön múlik, hogy mikor akartok találkozni.

2016. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ferjemmel tarskereson jottem ossze,es egy-ket het beszelgetes utan volt randi.Sztem erdemes gyorsan beiktatni a szemelyes talit.
2016. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi egy hónap után találkoztunk.Sokat írogattunk neten is, pl hogy milyen volt a napunk aztán meg másról,mindig volt valami téma.Amikor találkoztunk sem éretük úgy,h kifogytunk teljesen a mondanivalókból :) Szerintem nem érdemes húzni az időt,ha egyébként meg szimpik vagytok egymásnak. Akik nem netről jönnek össze azok se várnak semmire.Találkoznak vhol egy buliba pl és szóbaelegyednek majd ha minden ok megbeszélik a köv. talit.
2016. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!