Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gyakran találkoztok ilyen lányokkal? Megbecsülnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakoriak az olyan lányok, főleg a 20-25 éves korosztályban, akik belsőre intelligensek, okosak, jószívűek, kedvesek, háziasak, céltudatosak. Külsőre meg nagyon szépen néznek ki, ápoltak, jó stílusúak, és karbantartják a testüket?

Megbecsülnétek egy ilyen lányt?



2016. nov. 13. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Annyira gyakoriak, amennyire a tökéletes emberek. Zárójelben megjegyezném, hogy a férfiak se felelnek meg a fenti kritériumok egyikének se. De te csak várd ezt a csodalényt, biztos eljön :) Ha mégse, akkor még mindig lehet szidni a nőket, abban úgyis világbajnokok vagytok
2016. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Feleségül vennék egy ilyen nőt és csinálnék neki vagy 3 babát :D
2016. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerencsére mindegyik ezt gondolja magáról :D
2016. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok. Eltartom magam, fuggetlen vagyok, egyetemre jarok mellette dolgozom. Házias vagyok (sgeretek főzni es takarítani :D). Sportolok, a kulsomre sem lehet panasz. Megis egyedul vagyok... Szoval lehet csak szerencsétlen vagyok, de engem valahogy nem találnak meg a ferfiak. 😅 valoszinu azert mert nem jarok bulizni.. Bar a barátnőim többsége is ilyen, es nékik a tobbseguknek azert van barátja. Es megbecsülik őket :) 20\n
2016. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!