Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kialakulóban lévő párkapcsatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban lévő párkapcsatban azt mondta a férfi, hogy legközelebb majd akkor lesz szex ha?

Figyelt kérdés

Ha már nem kell gumit húznia.

Közösen terveztük, hogy majd nem azzal fogunk védekezni, de ez a feltétel nekem akkor is nagyon durva és sértő!!! Ráadasul ezt már 1 nappal a kijelentése után megszegte, de azóta betartja es komolyan gondolja.

Elmondtam neki, hogy saját magam miatt térek rá másra, nem azért, hogy lefeküdjön velem. Azt is mondtam, hogy ez az "áttérés" nem holnap lesz. Azt mondta ő türelmes.Úgy érzem ennyi nem elég. Mit tegyek,ha emiatt még nem akarok szakítani?

Azt terveztem, hogy legalább 3 hétig nem térek rá más módszerre, hogy ne tűnjön úgy mintha sokat tennék azért, hogy lefeküdjön velem. Ráadásul azután 1. alkalommal pedig nem fogok szexelni vele. Máskor majd nem köti feltételekhez a szexet ezek után.

Ez így jó? Vagy valami mást javasoltok?

L22, ő akármilyen hihetetlen F24



2016. nov. 20. 19:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm,nekem.is volt dolgom ilyen pénisszel!

Ő megfejelte azzal,hogy ha terhes leszek,akkor rábeszél a császárra,mert úgy nem tágul ki a punám. (mert ő dugott már anyukával és kolompolt)

Szóval most tedd lapátra,mielőtt még jobban el akar nyomni és ráderőltetni valamit,amit te nem akarsz,de mégis bevállalod,mert az idióta megzsarol.

2016. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

kéne a fenének egy ilyen féreg...

most komolyan, annyira nem tisztel, hogy ezt megtegye a te egészségedért???

egyébként, ha igazán bosszút akarsz rajta állni, használj spermicides kúpot, hadd csípje a kukacát (bocsi, de az ilyennek még farka sincs...)

2016. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem csak ő nem akar gumival védekezni, hanem én sem. Ezt már mondtam is neki. Még az ultimátuma előtt.

Szóval semmi olyanba nem hajszol bele, amit nem akarok.


Az ultimátummal van csak bajom. Azzal, hogy ő nem akar lefeküdni addig, amíg nem találok más megoldást.

2016. nov. 20. 20:29
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Pff Akkor maradj vele ès kövesd az utasítàsait.
2016. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ajjjajjjj,kezdődik.

Olvasd már vissza "amíg nem találok más megoldást" te,te találj megoldást,mert ő nem akar ezen rugózni.

Sok mindent fogsz még egyedül megoldani,mert lesz még pár ultimátum.

2016. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég sokáig keresném azt a más megoldást.... Egyébként is mi az hogy megzsarol? Ezek szerint fel sem merült benne, hogy maga alatt vágja a fát, mert mi van, ha sokat kell várnia? Jó nagy libidója lehet, ha akármeddig kibírja. Vagy úgy gondolta, hogy most aztán fűhöz fához kapkodsz majd, csak minél előbb méltóztasson szexelni veled? Akkor meg jó nagy ásznak képzeli magát.

Bár úgy látom ti zsák és a foltja vagytok... Pont olyan játszmákba akarsz belemenni, mint ő. Milyen kapcsolat az, ahol ilyen haditerveket kell szőni szex ügyben?

2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 icu75 ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ha már itt az elején mindketten játszmáztok,sajnos nincs értelme folytatni. Ha viszont őszintén bevallod hogy neked is fontos,hogy biztonságban érezd magad szex közben,és hajlandó vagy gyógyszert szedni,de az is egy idő mire hat. Ha nem hajlandó a partnered gumit húzni addig pettingelhettek is. Te pedig vagy elfogadod vagy dobod érte.
2016. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
" ne tűnjön úgy mintha sokat tennék azért, hogy lefeküdjön velem." Ha ezt mondta akkor már tudja, hogy mindent megteszel egy dugásért. Kár a semmire verned magad. Átlát rajtad.
2016. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 nem mondta. Én se neki, csak ide írtam le.
2016. nov. 20. 23:13
 20/24 A kérdező kommentje:

,,Vagy úgy gondolta, hogy most aztán fűhöz fához kapkodsz majd, csak minél előbb méltóztasson szexelni veled?"

Erre tippelek. Nem így lesz:D

2016. nov. 20. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!