Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kialakulóban lévő párkapcsatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban lévő párkapcsatban azt mondta a férfi, hogy legközelebb majd akkor lesz szex ha?

Figyelt kérdés

Ha már nem kell gumit húznia.

Közösen terveztük, hogy majd nem azzal fogunk védekezni, de ez a feltétel nekem akkor is nagyon durva és sértő!!! Ráadasul ezt már 1 nappal a kijelentése után megszegte, de azóta betartja es komolyan gondolja.

Elmondtam neki, hogy saját magam miatt térek rá másra, nem azért, hogy lefeküdjön velem. Azt is mondtam, hogy ez az "áttérés" nem holnap lesz. Azt mondta ő türelmes.Úgy érzem ennyi nem elég. Mit tegyek,ha emiatt még nem akarok szakítani?

Azt terveztem, hogy legalább 3 hétig nem térek rá más módszerre, hogy ne tűnjön úgy mintha sokat tennék azért, hogy lefeküdjön velem. Ráadásul azután 1. alkalommal pedig nem fogok szexelni vele. Máskor majd nem köti feltételekhez a szexet ezek után.

Ez így jó? Vagy valami mást javasoltok?

L22, ő akármilyen hihetetlen F24



2016. nov. 20. 19:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a szánalmas farokhuszárokat honnan szeditek? Már komolyan kezd érdekelni.
2016. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarsz szakítani én megtenném. Ha most engedsz a zsarolásnak később is ezt fogja elővenni. Én a helyedben ha már szakítani nem akarsz jó egy évig vagy legalább fél évig nem szednék gyógyszert. Ha akar szexelni majd húz gumit addig nekem és neki is ott a jobb és bal keze. Ha észhez tért átérnék ha nem megvárnám a fél- évet addig meg bas.za meg magát ha akarja azt lehet gumi nélkül is.
2016. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:DD egyetemista ismeretségi körből.
2016. nov. 20. 19:56
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Pfff....

Az a probléma ezzel a kijelentéssel, hogy ezek szerint ő nem nagy barátja a biztonságos szexnek, és ki tudja, mibe és hányszor mártogatta, mielőtt ti összejöttetek.

Úgyhogy nekem helyből az lenne erre a reakcióm, hogy OK, de előtte elmegyünk egy komplett szűrésre, és ha mindketten egészségesek vagyunk, majd beszélünk.

2016. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Fene se tudja mi lenne a jó. Túl hosszú lenne leírni itt milyen lehetőségek merülhetnek fel. Egy biztos: büntetni nem büntetnék. Inkább valami más. Nem kap egyszer kávét vagy valami:)
2016. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondol ez, hogy aranyból van a micsodája, és megtiszteltetés megkapni? :')
2016. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ismerem őt, tudom, hogy kibe és mibe mártogatta. A nemi betegségektől nem kell félnünk egyikünknek sem.
2016. nov. 20. 20:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem zsarolhat ezzel. Aki ilyet tesz nem csak, hogy felelőtlen, de korlátolt is, egy gyö kér díszf* sz, aki játssza neked az eszét.

Én nem tudnék benne bízni.

2016. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerem őt, tudom, hogy kibe és mibe mártogatta."


Ebbe nem lehetsz biztos, de nem is ez a lényeg, hanem az ultimátum. Nyugodtan reptetheted.

2016. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban soha nem lehetsz biztos, hogy kivel volt, a másik pedig maga a stílusa ami taszító, az hogy kompromisszummentesen viselkedik, vagyis nem tisztel - na ez az ami felkiáltójeles...
2016. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!