Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért vár Brad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért vár Brad Pittre?

Figyelt kérdés
Elég sok átlagos, egyedülálló nőt látni 20-30 között, akik azért jól néznek ki, de nem egy Irina shayk kategóriák, akit mindenki akar. Ennek ellenére szinglik, amit nem értek, mivel több frfi ostromolja őket, de nekik csak a top top kell. Miért jó lepattintani mindenkit, és "Brad Pittre" várni, aki soha nem fog eljönni?
2016. nov. 19. 12:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%

Elárulom, hogy évekig voltam egyedül. Volt, aki szerint átlagos vagyok, olyan is, akinek nagyon nem jön be az arcom, és olyan is, aki szerint gyönyörű, fullos nő vagyok. Ízlések és pofonok. Akadt több olyan férfi is, aki nem ütötte meg a mércét, nem éreztem méltó páromnak, és olyan is, aki rendes volt, értékes volt a szememben, de mégsem működött. Több visszautasított pasi osztott, hogy mekkora arcom van, egyedül maradok majd.

Hát nem maradtam, megjött Brad Pitt barna, hullámos hajú, vékony, szálkás, magas változata (xD), aki ráadásul kedves, jólelkű, okos és humoros, van egyénisége. Vele vagyok 4 éve már, és boldogok vagyunk.


Neki gyönyörű vagyok, én is elégedett vagyok magammal, álagon felüli nőnek érzem magam. Teszek is érte, törődöm magammal, sportolok, adok az öltözködésemre is.

Halálosan nem érdekel, ha vannak olyanok, akik szerint átlagos vagyok, csak átlagon felülinek érzem magam. :D


Azt akartam érzékeltetni a példálózással, hogy szubjektív ez a dolog. Nem lehet egyértelműen bekategorizálni az embereket, csak a szélsőségesen csúnyának, torzakat.

2016. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%

21-es.

Annyiban van igazad,hogy a férfiaknak valóban széleskörűen tetszik sokféle nő,tehát ott van olyan bizony,hogy egyik férfinak csúnya az adott nő,a másiknak meg tetszik.

De itt férfiakról van szó ebben az esetben.


Azonban ha a nőket nézzük,ott nincsen ilyen...

Ott az összes arra az 1-2 jóképű gyerekre utazik,és ennyi.És ez tapasztalat sajnos.

Legutóbb egy kb. 100 fős rendezvényen is,ahol ott voltam,és láttam hallottam mindent.Nos fele-felébe volt nagyjából a nemek aránya.

A csajok persze a 2 legjóképűbb srác körül forogtak,sündörögtek,de az összes... csak hozzájuk mentek oda beszélgetni esetleg,a többi srác mintha levegő lett volna a környezetben.

De a 2 srác előtt még tették is magukat,odamentek nekik puncsolni a csajok,meg jó pofizni.

Igen,elég viccesen nézett ki,tanúja voltam az egésznek,és nevetséges volt.

Hát nyilván annak a 2 srácnak jó volt,a többi meg hamar megunta,el is ment,én ezek láttán ugyanúgy el is jöttem 2 óra eltelte után.

2016. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%

De van ilyen.

A barátom szűz volt, amikor velem összejött, és csókig is csak egy neki nem tetsző lánnyal jutott.

Soha nem volt népszerű a nők körében. Egyik barátnőmnek se tetszik.


Nekem viszont nagyon tetszik, pont az ideálom (különben össze se jöttem volna vele). A barátnőim párjai viszont nem tetszenek.

2016. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, így lehet olyan, mint a #23-as válaszoló írt. De vannak bőven olyan pasik, akik tényleg senkinek se kellenek, mert nem néznek ki jól, és emiatt ráadásul félénkek is, társalogni se nagyon tudnak,így duplán hátrányos nekik
2016. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem várok rá, nekem brad pitt nem tetszik, meg túl öreg is :D Irina shayk se akarok lenni. szóval asszem megvagyok :D
2016. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én Andy Garciára vártam és sokkal jobbat kaptam nemrég.


22/N

2016. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én megértem 11est. Nagyon nehéz ha nem vagy jóképű vagy gazdag. És mi férfiak tényleg egyszerűek vagyunk és logikusan. Hűséges legyen, tudjon főzni jó legyen az ágyban és szeresse a szexet ennyi. A nők semmivel nem elégedettek. Van a vicc is. Férfi bemegy a nő "áruházba" első emelet tábla tud főzni, továbbmegy a másodikra. Tud főzni és jó az ágyban. Felmegy a harmadikra tud főzni, jó az ágyban és néha elenged a haverokkal. A harmadik emeleten amelyik férfi feljut odáig a 99százalék bemegy. A nők 98százaléka a férfi "áruházban" feljut a legfelső emeletre ahol tábla: hölgyem önnek semmi sem elég kérem távozzon férfi nélkül.


A viccet félretéve én 2007ben elváltam gyermek nélkül, Budapesten élek. Vért izzadtam mire találtam egy normális nőt 4év alatt és ő is 5évvel idősebb nálam aki már családot akart. 2 dolgot nem adott meg nekem az élet. Jóképű arcot és sok pénzt. Nem akarok felvágós lenni de ezen kívül mások szerint tökéletes vagyok.(belső is, magabiztos,a nők a mindenem,humoros,sármos kisugárzású állítólag,imádok táncolni,tanultam masszírozni,190cm magas izmos,sportos oké diétázni nem szoktam kocka has nincs.) De ezt csak azért írtam le mert ez mit sem ér egy társkereső oldalon vagy egy első randin sem ha a nők az első 5 másodpercben leírják az embert...39f

2016. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolgot kihagytam. Nem dohányzom és társkeresésnél ez plusz, hogy a párom se legyen kövér mert én sem vagyok az kizáró ok volt. És így a magyar nők 85százaléka ki is esett mert nagyon sokan cigiznek... Lehet ezért is volt nehéz...
2016. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
:D mert egyedül maradnak
2016. dec. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22es is jól le lett pontozva pedig nagyon igaza van. Ezt tapasztaltam az életben mindenhol. Munkahelyemen jött egy új srác jóképű egyből az összes kolléganő vele akar ebédelni meg lógni még az is aki sok évig mással haverkodott a cégben egyből másodlagos lett. Házibuliban és discoban is ez volt. Engem mindenhol dicsértek milyen jól táncolok,fotóztak is meg mosolyogva néztem de ha közeledni próbáltam b menekültek. Egyik buliban egy nő mondta látja sokkal több van bennem mint a felszín mégis egy jóképű férfival jött össze akinek még gyereke is volt máshol. A férfi 1-2év múlva dobta...Volt egy jóképű nagyon negatív és bunkó férfi kollégám is aki elvált. Társkeresőn fürtökben lógtak rajta a nők csak 1-2hónap alatt mind elmenekült amikor kiismerték mégis mindegyik vele próbálkozott...
2016. dec. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!