Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha 25 évesen még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 25 évesen még szűz vagyok? L/25

Figyelt kérdés
Még nem volt olyan fiú aki szeretett volna, egy fiú sem vett még komolyan
2016. nov. 11. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Mi az, hogy nem volt senki aki szeretett volna? Miért nem vettek komolyan? Kicsit mesélhetnél erről, szerintem a legtöbben kíváncsiak :)

Amúgy meg egyáltalán nem ciki.

2016. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Mit akarsz, ez Kvajó! Örülni fog az a pali aki téged válasz, ez nagy kincs! Főleg h nőként..pozitiv
2016. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

Férfiként a nők lenéznének és nem akarnának veled párkapcsolatot kezdeni mert valami mentális bajod lehet, tutyimutyi vagy, ha eddig nem volt szexuális kapcsolatod akkor ne is legyen ők nem tanítgatnak téged, ők már túl felnőttek 20-25 évesen.


Nem válasz a kérdésedre de remélem le tudod szűrni amit kell... (nem nem azt ,hogy baj, sőt nagyon is jó)

2016. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jól tetted, hogy nem feküdtél le olyannal, aki nem szeretett. Én se fogok olyannal lánnyal lefeküdni, akivel kölcsönösen nem szeretjük egymást. Ha nem találok ilyet, akkor örökre szűz maradok, de az is jobb, mint olyan ember, akinek a társaságában magányosabban érzem magam, mint egyedül a szobámban ülve.
2016. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
Egy napos a kérdés. Már biztos nem szűz...
2016. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mivel én is szűz vagyok. Akit ez zavar, azzal nem kell foglalkozni.

De tényleg szívesen meghallgatnánk, hogy nálad miért alakult így, akár privátban, akár ide.

2016. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

Kincs.. hagyjuk mar. Egy ferfit pont nem fog erdekelni hogy szuz vagy e vagy sem.

En azert elgondolkodnek hogy mivel lehet a baj. Gyanitom a kerdezoben. Ez egy orokos korforgas: frusztralt vagyok mert szuz vagyok, szuz vagyok mert frusztralt vagyok.

2016. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%

#17 Tévedés! A hosszú távra tervező férfit, igenis érdekli, csak a ribizlik nyugtatják magukat, hogy nem fontos. A kincs valóban nem igaz. Egy olyan férfinak, aki utolsó nőjének akarja a nőt, annak ez nem kincs, annál sokkal, de sokkal nagyobb érték.

Nagyon el vannak tévedve a nők, ezért csalódnak rendszeresen a férfiakban. A férfi, nem az, ami a nő szennylapokban van, és a valóság is teljesen más.

2016. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
#18: hosszu tavra tervezo ferfit erdekli? Tehat hiaba szeretnek en is egy hosszutavu kapcsolatot egy ferfival, az nem fog velem osszejonni mert nem vagyok mar szuz? Remelem ezt te sem gondoltad komolyan... s
2016. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát amikor még szűz voltam én messzire elkerültem azokat a férfiakat, akik ezt kincsnek tartották, mert a szüzességem az az állapotom volt, nem a személyiségem része. Rohadtul nem kincs. Nekem bántó volt az, hogy annak tapsolt mindenki, hogy addig magányos voltam és nem volt szerencsém, hogy a szüzességem megtartása valami földöntúli teljesítmény, amiért glória jár és nekem erre büszkének kéne lennem és élvezni. Hát nem élveztem. A szüzesség nem egyenlő az erkölccsel, nem garancia a hűségre. Tele vagyok olyan történetekkel, hogy a vallásos lányok, akiknek a férjük volt az egyetlen férfi az életükben később hogyan tették pokollá a férjük életét.


A kérdésre visszatérve: szerintem nem kifejezetten ciki, de azért én nem is dicsekednék vele. Más ilyenkor már házasságban él és a gyerekét várja.


Kérdező, én a helyedben valami nagy belső átalakulásba kezdenék bele, aminek az első lépése a lesz.rom tabletta bevétele. A második meg hogy magadra nőként, a fiúkra férfiként hivatkozz. Már nem vagy gimis, hanem egy felnőtt vagy. Remélem sikerül majd magabiztosabbá válnod.

2016. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!