Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Porbafingóként van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porbafingóként van esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok. Arcra állítólag tűrhető vagyok. 26/F

2016. nov. 4. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze, próbálkozz kitartóan, jó dumával és határozott fellépéssel bármelyik nő a tiéd lehet!
2016. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Igen a hozzáállással van a bajod.

Van egy adottságod (magasság) és erre mindenki mondja meg, van-e esélyed. No a válasz:


- amennyiben jó munkával rendelkező/vagy jó szakmát tanuló, művelt, széleslátókörű, érdeklődő, humoros, jó dumájú, okos, normális ember vagy....semmivel sem vagy hátrányosabb helyzetben mint egy magas ember. Sőt, válogathatsz a nők között.

- amennyiben se tanulás, se szakma, se munka, se nyelvtudás, se műveltség, se jó duma csak "jajj mikor lesz már nőm" típusú ember vagy...magasságtól függetlenül nagyon kevés az esélyed, rengeteg visszautasításban lesz részed ha egyáltalán próbálkozol.

2016. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok ismét:A hozzászólásaid alapján azt láttam,hogy a gyengébbik nemről elég rossz stílusban tudsz nyilatkozni.A nők nagy része megérzi,ha csak beérik vele,nem kell még éreztetniük is velük.Úgy,hogy vagy csiszolj a természeteden vagy tanulj ki valami jó szakmát,mert nagy eséllyel prosti veszi majd el a szüzességed pénzért és egyedül fogsz meghalni ilyen mentalitással.
2016. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

"Viszont ha vért pipilve lediplomázol valamilyen infó szakon,akár BSC-n,annyit fogsz keresni,hogy azzal jársz,akivel akarsz"

---

Persze, majd a csajoknak pont egy mélynövésű céges rabszolga fog bejönni, aki keres havi 200-300k-t napi 8 órás gürizéssel. Főleg úgy, hogy manapság már az informatikai cégeknél is hemzsegnek az álompasik és alfahímek, tehát már nem igaz az a közhely, hogy az informatikus egy zárkózott/antiszoc kocka. Aki pedig informatikusként "annyit fog keresni", ahogy te fogalmazol, az már 12 évesen programokat írt.

Kérdezőnek: A te esetedben tényleg csak a sok-sok pénz jelent megoldást (az ehhez vezető utat rád bízom), vagy a totális vakszerencse, hogy találsz egy olyan irtó toleráns/elfogadó pöttöm kiscsajt, akivel hajlandóval vagy kapcsolatot kialakítani.

2016. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pont ilyen ismerősöm,aki nemsokára ilyen szakon alapdiplomázik.Igaz,kicsinek se tudott másról se beszélni,csak a számítógépről,de legalább már akkor volt egy jól jövő hobbija.Na meg ő egy igazi szakbarbár,más beszédtémája máig alig van.Csak mondjuk sokkal jobb természetű a kérdezőnél.9es voltam ismét.
2016. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Alacsony pasiknak nem sok esélye van a nőknél. Jobban jár az ember, ha beletörődik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bodrogi Gyula hány cm lehet?
2016. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: 168, de ez most hogy jön ide?
2016. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!