Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Porbafingóként van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porbafingóként van esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok. Arcra állítólag tűrhető vagyok. 26/F

2016. nov. 4. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Danny de Vito 147 cm. Van nője.
2016. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Danny de Vito 147 cm. Van nője."


Na de milyen van neki.. Láttam már képen és nem éppen egy szépségkirálynő kategória..:D

2016. nov. 4. 08:38
 3/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
36%
Főnököm is ennyi kb. és van egy szép felesége és közös kisfiúk.
2016. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Szépségkirálynőknél nincs esélyed,törpe barátom.Lejjebb kéne adni az igényeket.
2016. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Hozzád hasonlót kéne keresni. 140 centiset és arcra tűrhetőt.
2016. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Hozzád hasonlót kéne keresni. 140 centiset és arcra tűrhetőt."


Csak hogy én nem 140cm vagyok, hanem 161cm.

2016. nov. 4. 09:03
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Van, akinél lenne esélyed, és sokan vannak, akik élből el fognak utasítani. Úgyhogy két lehetőség van, bármennyire is kegyetlen:

vagy keresel azok között, akiknek te bejössz, és esetleg adsz esélyt olyannak is, aki külsőre nem az eseted,

vagy egyedül maradsz, és reménykedsz, hogy akiknél te próbálkozol, azok között lesz olyan, aki igent mond. Ebben az esetben rengeteg visszautasításban lesz részed, és ezt el kell tudni viselni összeszakadás nélkül.

2016. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Denny de Vito annyira híres és gazdag, hogy nyugodtan kaphatott volna több modellt is, akár Tom Hanks. De ők szerelemből házasodtak, nem a kinézet miatt, én többek között ezért nagyon becsülöm őket.
2016. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen természettel nincs.Viszont ha vért pipilve lediplomázol valamilyen infó szakon,akár BSC-n,annyit fogsz keresni,hogy azzal jársz,akivel akarsz.Vagy tanulj ki más jól kereső szakmát,van pár.
2016. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ilyen természettel nincs."


Mert mi a gond a természetemmel?:)

2016. nov. 4. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!