Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni nőkkel ha meg se merem szólitani őket? Mit mondjak a kiszemeltnek? Nagyon béna vagyok a nőknél! Ciki ha közel 30 évesen ilyen luzer vagyok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 18:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egy csomó olyan tanácsokat ovastam már!

Semmire nem mentem vele!

Sokan írták hogy bár míről lehet.Csak hogy én szinte semmiről se tudok.Vagy amikor azt tanácsolják hogy ami a környezete ben van arról mondjak valamit.Ez nekem lehezetlennek tűnik.Csak tudnám míért nem megy ez nekem!Az a baj jogy rá görcsölök.jó ideje azon agyalok mit kellene mondanom de fogalmam sincsen mit kellene mondani.Lassa már bele csavarodok ebbe a tehetetlenségbe!

2017. febr. 9. 15:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Keress haverokat és motiváljátok egymást. Pl. adsz a haverodnak 10 ezer Ft-ot, valahányszor megszólítasz egy nőt, visszaad egy ezrest. Vagy találjatok ki más motivációt, de végső soron a te felelősséged, hogy megcsináld, amit akarsz. Mi nem tudjuk helyetted megtenni.
2017. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem nem tudok neki állni az ismerkedésnek!
2017. febr. 9. 20:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor még nem akarod eléggé.
2017. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Eléggé akarom,tőbb éve egyedül vagyok.Sajnos mindig rá görcsölök az ilyen dolgokra!Kár hogy nem tudok bele törödni.Akkor legalább nem foglalkoztatna a téma.
2017. febr. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!