Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni nőkkel ha meg se merem szólitani őket? Mit mondjak a kiszemeltnek? Nagyon béna vagyok a nőknél! Ciki ha közel 30 évesen ilyen luzer vagyok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát ja elég ciki, én is ilyesmi vagyok csak már 33 éves, de azért próbálok fejlődni. Amit észrevettem hogy segít ha ismeretlen, kényelmetlen helyzetekbe kerülsz . Ismeretlen élethelyzetekbe kerülsz, és ebből adódó problémákat oldasz meg. Új hobbiba fogsz, utazol, új dolgokat fedezel fel, ezáltal ismerkedni is fogsz tudni, és nem fogsz rágörcsölni. Én már nem úgy tekintek rá mint régen, szerencsére már elég jól el tudok beszélgetni a nőkkel ha van közös téma. Sajnos a semmiről dumálni még mindig nem tudok, ez pedig akkor lenne fontos ha még nem ismered a nőt. 50 éves koromra profi leszek és talán összejön egy kapcsolat ha így haladok :)
2016. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Gratulálunk! Önök meghívót nyertek az "Örök Szüzek Klubjába".

Most komolyan, mi történt veled az elmúlt 15 évben, hogy még addig se jutottál el, hogyan kell kommunikálni egy lánnyal? Én egyszerűen fel nem fogom ezt. Mintha most ismerkednél a külvilággal. Nem arról van szó, hogy mi ciki, vagy nem ciki, hanem hogy miért nem jöttél rá a problémákra és próbáltad megoldani őket még időben.

2016. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Pantomim iskolába kéne járnod, ott tudnál ismerkedni beszéd nélkül is. :)
2016. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Először hozd ki magadból a legtöbbet! Adj a külsődre, mert akárki akármit mondd, először azt fogják látni, azzal kell bevágódnod. Figyelj az öltözködésedre, igényesen próbálj megjelenni. A belsőddel is legyél tisztában: mik a jó és a rossz tulajdonságaid. Fejleszd az önbizalmad például sportolással, vagy új dolgok kipróbálásával.

Arra gondolj, hogy semmi tétje nincs annak, hogy megszólítasz egy nőt. Ha elutasít akkor mi lesz? Az élet ugyanúgy megy tovább, és mindketten megfeledkeztek egymásról. Tűnj magabiztosnak. Ne hangsúlyozd a hibáidat, ne panaszkodj. A bókolást sem kell túlzásba vinni, mert egy idő után átbillenhet egy olyan helyzetbe, amiben a nő úgy érzi teljesen odavagy érte és ő bármit megtehet. De azért próbálj meg szavakkal kedveskedni. Próbálj tapasztaltnak tűnni, vagy legalább nem elesettnek.

És a legfontosabb, hogy tiszteld a nőket, de ne félj tőlük. Egyenrangú partnerek vagytok.

2016. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne érezd cikinek magad. Senki sem úgy születik, hogy hatalmas csajózó lesz. Vannak, akiknek ez nehezebben megy. Lányoknál is van ilyen, hidd el. Tökéletes példa vagyok erre. :) Azt tudom javasolni, hogy fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Ha valaki megszeret, akkor így fog szeretni. A kezdet sokszor göröngyös, de ne add fel! Akár társkeresőkön, akár ezen az oldalon is lehet próbálkozni. Így kicsit személytelenül egyszerűbb lehet írni valakinek, mint például megszólítani az adott lányt az utcán. A kezdeti nehézségeket könnyen legyőzheted. Ne úgy állj az adott lányhoz, hogy rágörcsölve a legjobbat akarod kihozni. Add magad és próbálj természetes lenni, mintha egy baráttal, rokonnal beszélgetnél. Legyél kedves és normális, mint amilyennek tűnsz a kérdésed alapján. Az itteni általánosítással ellentétben a legtöbb lánynak az ilyen férfiak tetszenek!

Sok sikert kívánok! :)

2016. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Neten tőbb évig próbálkoztam,de hiába.

Személyesen oda se merek menni a nőkhöz.

Még azt se tudom mit kell mondani a köszönés után.Komolyan nem értem miért vagyok ilyen béna.

2016. nov. 9. 17:58
 7/15 anonim ***** válasza:
az rosszabb, ha jól elbeszélgetsz velük, és utána nem tudod, hogy hogy lehetne ebből valami kapcsolat, hidd el, ez még rosszabb. :D
2016. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem vagy béna. Ezt felejtsd el. Soha ne döngöld magad a földbe. Végy egy papírlapot és írd le százszor egymás alá,hogy "vonzó és magabiztos férfi vagyok". Ha már kezded elhinni, na akkor ezt tedd meg még egyszer. Ezután kezdj el próbálkozni. Írj lányoknak egy társkereső oldalon. De ne háromnak, hanem többnek. Aki nem válaszol azért nem kár, próbálkozz tovább. Esetleg menj el társkereső rendezvényre. Olyan típusúra, ahol rutint szerezhetsz a csevegésben. Olyanra, ahol néhány percet beszélgetsz egy nővel, aztán továbbülsz a következő asztalnál ülő. Ez nagyon nagy tapasztalat lenne neked, magabiztosabbá válhatnál. Ezen kívül pedig szerezz élményeket, nézz filmeket, kirándulj vagy sportolj, olvass, légy képben a világ dolgaiban, így mindig lesz beszédtémád! Sok sikert!
2017. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De mit mondjak egy nőnek?Már a köszönés után nem tudom hogy mit kell mondani!
2017. febr. 7. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tele a net ilyen-olyan csajozós tanácsokkal, legrosszabb esetben betanulsz valami vicces szöveget, elmondod, nevet rajta (vagy nem), elköszönsz és máris van egy plusz tapasztalatod.
2017. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!