Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek miért nincs igénye komoly kapcsolat kialakitására?

Figyelt kérdés
Nem akarnak komoly kapcsolatot, viszont annyira erőltetik hogy ők mindenképp alkalmit, szexpartnert keresnek, meg ahhoz a létformához tartják magukat és mintha büszkék lennének rá hogy mennyi emberrel lefeküdtek és hogy ők igen is menök emiatt. Az ilyen emberek nem gondolkoznak el azon hogy mi lesz később? vagy el kötelezték már magukat is hogy egyedül maradnak? Az egy dolog hogy ők a mögé bujnak hogy hát bármikor feltudnak szedni valakit, meg mindig találnak valakit, de más dolog meg is tartani. Oké biztos vannak olyanok is akik egymásra találnak, meg ezekből jön össze nekik hosszabb távú. De én azt tapasztaltam hogy ha ott van előttük a 2 véglet hogy komoly vagy csak egy szórakozós kaland, kúrópartner, akkor inkább az utóbbit választják. De miért? és az ilyen emberek nagynak hiszik magukat, elvárják hogy tiszteljék.. Inkább szégyen.
2016. nov. 1. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10:

Mindenki azt kapja amit meg tud szerezni magának. Az én szüleim között is 8 év a korkülönbség apa javára.


Nem rinyálni kell, hanem megszerezni a részed abból amit akarsz valamilyen módon.

Tömérdek férfit ismerek a szociális körömben, akik tőlük 5-10 évvel fiatalabb nőkkel vannak együtt kapcsolatban, sokszor gyerekkel is.


Jó mondjuk 45 évesen egy őszintén szerető huszonéves lányt már nehéz lehet találni, de egy harmincas évei elején járó nőt még simán.

2016. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az előzőeket nem akarom ismételni, de hozzátennék még egyet.

Van, akit túl sokat nyaggat a családja, hogy mikor lesz már párja, családja, gyereke, össze akarják hozni mindenféle jöttmenttel, és egyszerűen elmegy a kedve az egésztől.

Én ugyan még nem tartok ott, hogy nincs igényem egy komoly kapcsolatra, de azt egy megfelelő, hozzám illő partnerrel szeretném, és ilyet nem egyszerű találni. Viszont a családomban van pár ember, aki nagyon rákattant erre a témára, és folyton nyúznak, na, nekik például szoktam azt mondani, hogy nekem nem kell kapcsolat meg család, mert így le tudom állítani őket.

2016. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!