Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek miért nincs igénye komoly kapcsolat kialakitására?

Figyelt kérdés
Nem akarnak komoly kapcsolatot, viszont annyira erőltetik hogy ők mindenképp alkalmit, szexpartnert keresnek, meg ahhoz a létformához tartják magukat és mintha büszkék lennének rá hogy mennyi emberrel lefeküdtek és hogy ők igen is menök emiatt. Az ilyen emberek nem gondolkoznak el azon hogy mi lesz később? vagy el kötelezték már magukat is hogy egyedül maradnak? Az egy dolog hogy ők a mögé bujnak hogy hát bármikor feltudnak szedni valakit, meg mindig találnak valakit, de más dolog meg is tartani. Oké biztos vannak olyanok is akik egymásra találnak, meg ezekből jön össze nekik hosszabb távú. De én azt tapasztaltam hogy ha ott van előttük a 2 véglet hogy komoly vagy csak egy szórakozós kaland, kúrópartner, akkor inkább az utóbbit választják. De miért? és az ilyen emberek nagynak hiszik magukat, elvárják hogy tiszteljék.. Inkább szégyen.
2016. nov. 1. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy.
2016. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem talált! :-D
2016. nov. 1. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:

a következő lehetőségek vannak:


a, eleget csalódtak, letettek arról, hogy komoly legyen

b, egyszerűen szabadon akarnak élni és minél több emberrel szexelni

c, szintén szabadon akarnak élni kötöttségek nélkül, nem akarnak se gyereket, se megházasodni, és így nem is könnyű találni valakit komoly kapcsolatra.

d, keresnek, és attól, hogy első vagy 2. randi után már az ágyban kötnek ki az nem jelenti azt, hogy nem is akarnak komoy kapcsolatot, csak baromira nem találnak....

2016. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látod én pl próbálok ismerkedni és találni olyan nőt akivel komoly kapcsolatot lehet kialakítani és tervezni a jövőt de eddig nem volt szerencsém.
2016. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is volt ilyen időszakom, bár tartós partnerekkel, nem csak alkalmi együttlétekkel. Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Túl voltam egy hosszú párkapcsolaton, aminek nagyon rondán lett vége, szeretet és szexhiányom volt, de lelkileg képtelen voltam kötődni, szeretni, alkalmazkodni. Találtam olyan férfit, akivel kölcsönösen kihasználhattuk egymást, eljártunk ide-oda néha, együtt aludtunk, szeretetet és testiséget kaptam tőle, de sosem kért számon, sosem erőltette rám magát, sosem hívogatott, nem szeretett belém és énse belé. A mai napig hálás vagyok, mert láthatatlanul is támaszom volt és ott volt, amikor szükségem volt valakire, mégsem nevezném kapcsolatnak. 1,5-2 év alatt 4 férfit fogyasztottam el hasonló célra és semmi ellenvetésük nem volt, nyílt lapokkal játszottunk.

Két ember döntése, ha ilyen "kapcsolatra" adja a fejét és senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit is művelnek egymással. Én is azt éreztem, hogy nőként bármikor találok erre valakit, mert valljuk be erre sokkal könnyebb, mint komoly párkapcsolatra.

Én azt gondolom, hogy az, hogy az embernek vannak igényei, az természetes és nem megvetendő ha szeretné ezeket kiélni akár férfi az illető, akár nő. Inkább így, minthogy minden éjjel egy útszélivel feküdjön össze valaki.


Ma már komoly párkapcsolatban élek és nem érzem kevesebbnek magamat attól, hogy volt egy ilyen "csapongó" időszakom. A párom sem vet meg emiatt. Én amondó vagyok mindenki a saját életével rendelkezik, tegyen úgy, ahogy neki a legjobb. Nem kell érte tisztelni a másikat, de lenézni sem.

2016. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem mindig a komoly kapcsolat érdekelt, de megértem miért válasszák sokan a csak szexet. Nem kell ezen agyalni, ha neked komoly kell azt választod, a másik meg a másikat, szabad világban élünk. Aki csak szexet akar az sem jön ide "verni a nyálát" hogy minek akarnak az emberek komoly kapcsolatot, nem? Na ugye!
2016. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az elég nagy baj hogy emberek nem akarják tovább vinni, nem akarnak családot
2016. nov. 1. 10:59
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

1. Mert olyan sok időt elvesz. Én még hétvégente is felkelek reggel 6-8 órakor és csinálom a hobbijaimat, vagy valamilyen munkámon dolgozok. A legtöbb exem pedig ilyen délelőtt 10-ig alvós és délig ágyban fetrengős volt, amik miatt nem passzoltunk össze. Megkötve éreztem magam, hogy ő ott aludt az ágyamban és nem használhattam a szobámat úgy, mint máskor. Ha meg én voltam őnála, akkor meg még annyit sem csinálhattam.


2. Szeretek egyedül lenni, néha magányosnak lenni. Van nap, amikor nem is beszélek semmilyen formában emberekkel, a lakótársamat kivéve akivel nem kerülhetjük el egymást. A legtöbb ember meg már attól besértődik, ha azt mondom hogy legyen néha olyan napunk is, amikor egyáltalán nem kommunikálunk egymással semilyen formában.

Nem igénylem a napi szintű, folyamatos törődést, amit viszont úgy vettem észre a legtöbb ember igen. Nagyobb élmény nekem a 3 napig nem látott párommal újra találkozni, mintha három napon át minden nap találkoztunk volna.


Kérdező: Nekem lesz családom, de majd csak 30-35 éves koromban (természetesen fiatalabb nőtől)

2016. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindjárt keresek egyet
2016. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

eza jóember még meglett férfi korában sem fogja fel, hogy nem aranyifjú.... szánalmas


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!