Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mik a nagy problémáito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik a nagy problémáitok társkeresést illetően?

Figyelt kérdés
Kort is.
2016. okt. 27. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Nehezen találok hozzám illőt. Aki a humorom, életről való felfogásom, a jövőbeni terveim mind megérti, osztja és azonosulni tud velük. Aki a hibáimat (hiszti, akaratosság, satöbbi) nem tekinti azonnali szakító oknak. Aki szereti, ha mindeközben ragaszkodó vagyok és nem igényel több egyedül töltött időt, mint velem töltöttet. Akivel tudok tervezni, hosszú távra, nem csak néhány szex erejéig, vagy random járogatunk be a világba, célok és jövőkép nélkül.


A szelektálás nálam ezeken a paramétereken bukik meg általában, nem a külsőn. Mondjuk, egyébként sem 10-es fürtökben lógnak rajtam a dögösebbnél dögösebb fürdőruhamodell pasik, de ez már egy más kérdés.

2016. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
az a bajuk, hogy a szőke hercegek csak "arra" használják őket.
2016. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem általában az, hogy nincs olyan a világon, aki elég jó lenne. Nagyon válogatós vagyok. Mondjuk ez nem baj, én örülök neki, de elég szomorú, hogy sok férfi az alap minimumot is inkább kikerülik.
2016. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
előző, belőled lesz a macskás vénasszony.
2016. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ez neked mért baj?
2016. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
előző: egyet találhatsz.
2016. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!