Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők hogy ha egy férfi nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék barátnőt mert jobb számomra az egyedüllét.

Mikor mondom hogy nem szeretnék barátnőt a lánynak akivel beszélgetek máris teljessen kiakad hogy 30 éves vagyok és még nem akarok kapcsolatot teljesen éretlen vagyok meg biztos azért mert anyuka pici fia vagyok biztos stb.


2016. okt. 20. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Engem nem zavar.

N/40

2016. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Az ember társas lény, az intimitás iránti igényünk az egyik legerősebb szükséglet (kb. az evés, alvás szintjén van).

Ha valaki erről önként lemond, annak mindig van valamilyen tudattalan oka, amivel az illető sokszor maga sincs tisztában. (Pl. fél a párkapcsolattól, csalódástól, stb.)

Ezzel most nem győzködni akarlak, nyilván azt csinálsz, amit akarsz, úgy éled az életed, ahogy akarod. De akkor mi a csudáért teszel fel itt kérdést, ha nem foglalkoztat a dolog?

2016. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ott a pont a hármasnál. Meg amúgy is miért foglalkoztat téged, hogy más mit gondol? Neked megváltozik ettől az életed?
2016. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van, nem érdekel az ki mit mond és úgy élsz ahogy jónak látod.

Másik, próbálsz valami úton, módon rájönni, mi is a baj veled. Testileg, lelkileg rendben lévő ember vágyik társra és mint a hármas írja, egészséges embernek az életéhez tartozik a társ, az intimitás. Kérdés, ki akarod-é deríteni, neked ez miért nem hiányzik?

2016. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem mindig zavart, hogy mások mit gondolnak rólam, akár munka, öltözködés, lakhatás stb szintjén.


Lényegében tudom az okát, nem bírok és nem tudok alkalmazkodni, minden kapcsolatom eddig nagyon durva vitákba torkollott. Ez a stressz, stb nem hiányzik.

2016. okt. 20. 08:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért, ennek a viselkedési formának is van valami oka.

Valamiért, nem vagy képes alkalmazkodni, kompromisszumot kötni, tolerálni dolgokat. Szerintem, senki nem úgy lép bele egy kapcsolatba, hogy minden passzol. Össze költözünk és olyan, mintha 30 éve együtt élnénk. Össze kell csiszolódni. Azt sem tudni, mitől van az, hogy téged zavar, a mások véleménye? Megfelelési kényszer a társadalmi elvárások felé? Vagy érzed, belül, mélyen, hogy igazuk van? Amit mondanak, az lenne a normális?

2016. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Egészségedre. Érett nőnek amúgy sem kéne komoly kapcsolatra olyan férfi, mint te, úgyhogy jobb is, hogy megkíméled a többieket magadtól.

Ha meg kötözködik valaki, mondd meg, hogy ez a te életed és csak neked van beleszólásod az alakításába.

2016. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

A párkapcsolati sikertelenség mindig valami komolyabb gond tünete.

Az ilyen emberek más téren is gondban vannak. Pl. nincsenek barátaik, magányosak, és/vagy nem tudnak normális munkát találni hosszú távra.

Gondolom nálad sem csak ott van gond, hogy nincs csajod, mivel az élet minden területén alkalmazkodni kell. Gondolom a családoddal se szoros a kapcsolat.

2016. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sztem a "nők" kollektíven nem akadnak ki... én minek akadjak ki rajtad, vadidegenen? Én komoly kapcsolatot akarok, te nem, na bumm. Nem egymást keressük.


Nekem egy kérdésem lenne: a lánnyal, akivel "beszélgettél", azzal milyen szinten beszélgettél? Ha már túlment haveri beszélgetésen, volt benne flört, esetleg ráutaló magatartást tettél, hogy tetszik neked, akkor vmilyen szinten érthető a kiakadása, mert az átlagember még mindig nem arra gondol az ilyen jelekből, hogy hát a pasas nem tud alkalmazkodni, nem akar barátnőt, de azért engem jól megkettyintene néha. Mert ha ez volt, akkor viszont nyíltabbnak kell lenned arról, miért ismerkedsz, beszélgetsz.

2016. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tudom, mit érzel. Magam se tudok megfelelni (őszintén szólva nem is akarok) másoknak. Úgy meg senki se képes elfogadni, ahogy vagyok. Ha belegondolok, én se tudnám saját magamat a helyükben. Igen, már párszor próbálkoztam, de végül mindig azt lett a vége, hogy tönkre ment az egész, mert lelki beteg vagyok. Már nem is próbálkozom. A szociális szükségleteket pedig elfojtom magamban. Mivel sose tapasztaltam meg se a csókolózást, se a szexet, se semmi mást, így kicsit könnyebb.
2016. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!