Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell finoman felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell finoman felkelteni egy férfi figyelmét pl. egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
És ti mit tartatok gáz viselkedésnek? :D
2016. okt. 17. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Mosolygós szemkontaktus pár másodpercig, kis szünet után ismétlés.


Ha 3-4 ilyen megrősítés után sem kezdeményez, akkor én nem próbálkoznék tovább.


Nekem ízléstelen a harsány/kihívó nevetés, riszálás, hajcsavargatás, mellek kitolása vagy táncos helyen erotikus magánszóló a parketten :D esetleg átnézve a partner válla felett.

2016. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom nagyon egyszerű. Hozzám nem tudom miért, de nem igazán jönnek oda a pasik, hiába jelzek, pedig látom, hogy néznek, így hát egy kis mosollyal odalépek, és kérdezek valamit, vagy valahogy beszélgetést kezdeményzezek. Egy mondat elég, és azután már átveszi a kezdeményezést. Lehet, hogy csak én járok így, és másoknak elég egy kacérabb mosoly, ha rám visszamosolyognak sem jönnek oda.
2016. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oda mész hozzá, kinyitod a szádat és elkezdesz érdeklődni iránta, vagy esetleg megmondod hogy nagyon szimpatikus és szivesen kezdeményeznél egy beszélgetést vele. Ez lenne a normál forma, szerintem.

Ehelyett az van hogy a Nő jól hátba rúgja, hogy vegye már észre, vagy olyan kis piti jeleket sugároznak amik jelentéktelenek. Most az hogy oda jön és csak rá mosolyog még is hogyan szürje le ebből a férfi hogy kapcsolatot szeretne a nő?. Vagy ami még elterjedtebb oda megy a férfihoz riszálni magát, kitszi a melleit mint egy olcsó rbanc, és akkor a férfi repüljön rá egyből

2016. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!