Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom rengeteg ilyen kérdés kering az oldalon, de az én esetem kicsit más, mint amit itt találtam.

Nemrég lett vége egy (számomra) hosszú 6 éves kapcsolatnak és szeretnék nyitni mások felé ismerkedni, de egyerűen ilyen téren egy rakás szerencsétlenség vagyok. Elsősorban személyesen szeretnék, mivel a netes ismerkedés nem az én világom. A probléma ott kezdődik hogy nem tudom elképzelni a szituációt, miként szólíthatnék meg egy lányt, ugyanis az első és egyben egyetlen kapcsolatom osztálytárssal volt, és előzőleg ismertük egymást. Nekem ez teljesen kimaradt az életemből, viszont ha valaki más megismer onnantól igencsak nagy előnyeim vannak. Külsőmmel sokak szerint nincs probléma, mindenki azt mondja, hogy olyan "erdélyi" arcom van (ami részben igaz és van alapja is, mert szülők ott nőttek föl), nyitott személyiség is vagyok, csak egyszerűen a kezdeményezés az ami gondot okoz. Amit egyedül nem kedvelek az a tipikus szórakozóhelyek, ugyanis fontos lenne hogy egy rendes, nem kicsapongó életet élő lányt találjak.


Nagyon köszönöm a válaszokat!


22/F



2016. okt. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés :)

Ami az én tapasztalatimat illeti, akik odajöttek hozzám valaha személyesen azok szinte kivétel nélkül olyan hangnemet ütöttek meg és olyanokat mondtak,hogy nem tudtam sírjak e vagy nevessek.

Egy kivételre emlékszem.

Egy szórakozóhelyen voltunk barátnőmmel és leszólított egy srác. Nagyon jófej és udvarias volt, meghívott egy italra és beszélgettünk egy jó órát.

Igaz semmi sem lett belőle mert nem volt kimondottan az esetem de nagyon jól esett,hogy ilyen normálisan tudott közeledni és nem éreztem azonnal azt mint általában,hogy úristen még egy kretén akit le kell koptatnom.

2016. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2016. okt. 17. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére fiatal vagy...van időd sok mindenre. Sajnos fiatal vagy, te korosztàlyodban legtöbb làny komolytalan.

:))

Semelyik lànyra nincs ràìrva, hogy ribi vagy, hogy pasija van e. De hobbid van? Vàsàrolni jársz (hipermarket) Sp Te tele van fiatal lànyokkal felénk (te egyetemistàkkal de tényleg szépek) pénztàrban leginkàbb. Fizetés közben laza bók pàrszor hàtha megjegyez. Többedszeree valami ilyen: "Ilyen kedves/cuki/szépszemű lànynak szìvesen adok adim kezébe a bankàrtyàm" Múltkor csipetke tésztàt kerestem..de nem talàltam kigondoltam első szép egyedűl érkező szimpi lànytól megkérdezem van e màsik neve a tésztànak , vagy hogy néz ki...Persze nem jöt egy se. Ismét bolt "húgomnak szeretnék ....ot ajàndékba (pl könyv) de 2v 3közűl nem tudok vàlasztani Te .....lánynak làtszol melyiket vàlasztanàd" Hàtha kìvàncsi hugocskàdnak tetszett e amit vettél a tanàcsàra".Vonaton megint lehet. Fülkésben : beűlsz hozzà vagy jobb esetbe ő hozzàd felteszed a bőröndjét megkérdezed hovà megy ....

2016. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!