Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal egy discoban?

Figyelt kérdés
Bármilyen tippet, tanácsot, ötletet várok! Köszi.
2016. szept. 27. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ott csak ribikkel lehet ismerkedni
2016. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, vagy viselj kilós fuxokat, márkás ruhákat, és játssz egy BMW-kulccsal!
2016. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de szerintem nem lehet ott ismerkedni. Általában társaságok jönnek le, és azok akik egyébként is ismerik egymást, azok zárt csoportokat alkotnak. Különben is a normálisabb lányok elvétve, nagyon ritkán járnak discoba. Én is 6 év alatt, ha 4x-5x lementem, de nem vonz, és nekem ott soha senkivel nem sikerült megismerkednem. Gondolom, ugy tudnál ismerkedni, ha megtetszik egy lány megszólitod, de akkor előtte készülj fel hogy elküldhet a fenébe.. tehát megszólitod és meghivod egy italra, elkezdetek beszélgetni, táncoltok, és megbeszélheted vele a következő randit..
2016. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor sehogy, Kérdező. Ha jó tanácsot megfogadsz: disco a lehető legrosszabb hely ismerkedésre. Nemcsak arról van szó, hogy ezermilliárd decibellel üvölt a hardtechnó meg a tektonik, hanem rajtad kívül vannak még pár tucatnyian, és így nemigen lehetne összehozni az intim édeskettest. Arról nem is beszélve, hogy jó eséllyel előkerül egy hegyomlásnyi melák, hogy mit fűzögeted a csaját, és akkora maflást kever le, hogy Záhonynál állít meg a sorompó. Na meg aztán a mellékhelyiségben való megcucliztatást se sorolnám a komoly kapcsolat kategóriába.

Mindent összevetve nagyon nem tartom jó ötletnek.

2016. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon hangosan tudsz üvölteni akkor van esélyed
2016. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiknek rendesen megy az ismerkedés a disco -ban, azok ott olyanokkal szoktak összejönni, akiket máshonnan már egyébként is ismernek és nagy valószínűséggel már legalább 1 éve beszélgetnek vele facebookon.
2017. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagy csak úgy tűnik, mert ha jól csinálod, akkor úgy kezeled a nőt, mintha 1000 éve ismernétek egymást (és ő is úgy viszonyul majd hozzád).
2017. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jó sok pénzed van, akkor könnyű discoban ismerkedni. Meghívod a csajost egy italra, megkérdezed, nem-e volna "filmezni" kedve nálad. Ha nemet mond, mész a következőhöz.

Biza sok-sok pénz elmegy mire lelsz így egy dugható csajost, de hát tudod mit mond a míves angol...no pain, no gain!!!

2018. szept. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!