Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal? Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok egyedülálló és nagyon hiányzik már egy aranyos szép barátnő! A baráti társaságom nagyon szűk. Általában mindenhova kocsival járok. Szerintetek hol ismerkedjek lányokkal. Normális lányokkal akik nem discos csajok! Köszönöm előre is és várom az ötleteiteket!
2016. márc. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
"aranyos szép barátnő!" Mondjuk ha úgy állnál hozzá hogy hiányzik egy olyan lány/nő aki szeret akkor rögtön jobb lenne a kérdésed. Így meg azt tudom ajánlani....jön a tavasz, tuning kiállítások-találkozók kezdődnek. Ezen kívül vannak parkok (előtte parkoló is, tehát nem kell autóval menned egy padig) vagy éppen konditerem, könyvtár, sport esemény. Találd fel magad autó nélkül.
2016. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azon van a hangsúly, hogy hol lehet ismerkedni [egy profi csajozó akárhol tud, haverom régen pl az uszodában szedett fel egy csajt], hanem azon, hogy tudsz-e ismerkedni?


Meg mersz szólítani ismeretlen nőket? Ha nem, akkor akárhová mehetsz, nem nagyon fogsz sikerrel járni. Fejleszd a személyiséged, utána ott ismerkedsz, ahol akarsz.

2016. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy olyan lányt keresek akivel majd szerelem lesz de annak ki kell alakulnia. Az majd a következő szint. Elsőre csak szeretnék megismerni egy szép lányt. Vidéken lakom nem Budapesten. Itt nincs olyan sok park sajnos. De azért köszi a választ! Várom a többit is :)
2016. márc. 5. 19:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy meg merek szólítani lányokat! Egyszerű szövegem van de őszinte. Ha látok egy olyan lányt aki megtetszik és egyedül van akkor azt szoktam neki mondani amit gondolok róla elsőre. Pl hogy csinos és és azért jöttem ide hozá mert első látásra ez meg ez fogott meg benne és szeretném jobban megismerni nyugodtabb körülmények között. Ha oké neki akkor elhívom teázni vagy kávézni. Szerintem ez elég jó és őszinte szöveg! Írjatok ha tévedek!
2016. márc. 5. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzőterem, kiállítás, internet, suli, munkahely,...

Engem itt szoktak általában leszólítani a srácok!


Az jó, ha mersz kezdeményezni, az már félsiker! :)

2016. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!