Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem regisztrálok társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem regisztrálok társkeresőre, esélytelen, hogy férfiakkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Mert hogy élőben nem keresik a társaságomat, pedig se kövér, se csúnya nem vagyok. Viszont amit a társkeresőkről hallottam, abból kb. azt lehet leszűrni, hogy ha puncit sejtenek egy kép nélküli profil mögött, már akkor is elég, hogy ráírjanak valakire az ottani férfiak, gyakorlatilag válogatás nélkül. Őszintén szólva én ezt egy személytelen húspiacnak tartom, ahol csak annyit értékelnek egy nőből, hogy lyuk van a lába között, viszont én ennél többre vágynék... Túl sokat szeretnék? Nőként csak ennyi maradt nekem, ennyi értékem van, amit kizárólag neten tudok kamatoztatni?
2016. szept. 24. 20:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hol nem keresik a társaságodat? És mi az amit szeretnél?
2016. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk sehogy? Mondjuk kapcsolatot? Mondjuk valakit, akivel lehetne jövőt építeni, családot alapítani? Ez túl nagy álom és csak szexre kellene építenem?
2016. szept. 24. 20:22
 3/32 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként, ha már így leszólód a társkereső oldalakat, hogy "zemélytelen húspiac", akkor ezt ki lehetne terjeszteni mindenfajta ismerkedéses szituációra, legyen az akár élő is! Hisz a saját bőröddel "kereskedsz" ott is, nem?


Én a neten találtam meg a páromat (donna.hu, ingyenes közösségi oldal), 3 és fél éve vagyunk együtt, még távkapcsolat, de jövőre már összeköltözünk.


ő 32F, én 26N


ui.: egyébként negatív mentalitás és hozzáállás, csak negatív végeredményt fog szülni!

2016. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az élőben való ismerkedés nem igazán hasonlít arra, mintha valami katalógusból válogatnál. A netes viszont pont úgy néz ki.
2016. szept. 24. 20:25
 5/32 anonim ***** válasza:
54%

A szex és a jövő építés között azért sok minden van.


A holt meg arra értettem, hogy milyen olyan helyzetekben vagy, ahol lehetősége lenne valalakinek ismerkedni veled és mégsem. Meg lehet a te viselkedésedben is kellene legyen valami játék vagy valami ami felizgatja kicsit a másikat. hogy játszani akarjon veled. nem tudom.

2016. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Sajnos a netes.ismerkedes se egyszeru, de egy kis szerencsevel ki lehet fogni normalisakat, allitolag. :DD

Manapsag ha korul nezel mindenki a telefonjat bujja.. igy sokakkal ezen a csatornan lehet kapcsolatba lepni, vagy esetleg megkocogtatjuk a vallukat :D

F

2016. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

Egy próbát megér a társkereső, nem minden ilyen ott.

Legfeljebb törlöd magad, ha nem tetszik és kész.

2016. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg egy húspiac... De én valamiért az összeset romlottnak vagy büdösnek látom. Látszik is a képeiken, hogy milyen emberek... Tükör előtt drága telefonnal pózolós, csöcskirakós, pucsítós, csücsörítős... Rettentően taszít az ostobaság. Mondjuk az biztos, hogy akiben van egy kis értelem, az nem regisztrál ilyen oldalakra. De hát na, a magány néha engem is bűnbe ejtet...
2016. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%
Minden válaszolónak adtam egy piros kezet. Üdv, csókolom.
2016. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a társkeresőt, nem mindenki kizárólag p*navadászaton van ott. Én azért regisztráltam, mert szinte alig van lehetőségem élőben ismerkedni, hétköznap munka, ráadásul kocsival közlekedem, úgyhogy még a buszos, metrós megszólítás se játszik, hétvégén meg a haverokkal szoktunk összeülni vagy, ha elmegyünk valahová, többnyire az sem ismerkedős hely. Úgyhogy a társkereső nekem nem egy rossz alternatíva, kell válogatni, de sok rendes lányt ismertem már meg onnan.

26/F

2016. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!