Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandóak az emberek 1000 ftot kifizetni havonta a társkeresőre?

Figyelt kérdés
Amikor egy szórakozóhelyen is hasonló összeg a belépő? És az sem kínál semmi különlegeset csak egy helyet, ahol sok ember van.
2016. aug. 28. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Mert értelmetlen? Mondjuk a diszkóúúúú ugyanúgy az.
2016. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Akkor legalább kimozdul az ember.
2016. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha a nok nem irnanak vissza ugysem, akkor mi értelme?
2016. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a fizetős oldalakon kevesen vannak mert kevesen fizetnek, úgyhogy nem érdemes fizetni, azért hogy jó esetben találsz 10 korodbeli nőt/férfit a környékeden ha vidéken laksz. Mi a garancia arra hogy te párt is fogsz ott találni?!
2016. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én pl azért nem, mert csak élőben ismerkedek
2016. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Miért lenne értelmetlen? Lehetőseget ad, hogy kényelmesen rengeteg nővel vagy férfivel felvehesd a kapcsolatot. Hol találnál egy helyen több ezer nőt, akit megszólíthatsz? És itt még tudod is, hogy szinglik és pasit keresnek, nem úgy mint egy fesztiválon mondjuk. És itt nem is belépésenként kell rá áldozni, hanem csak havonta egyszer. Persze aki nem akar próbálkozni ne fizessen, de aki társat keres, annak nagyon megkönnyíti a helyzetét szerintem. Nekem is, néha szoktam is előfizetni.
2016. aug. 28. 16:49
 7/24 anonim ***** válasza:

Marketinges vagy, kerdezo? :D


De amugy meg ahogy elneztem csak a resztlibol lehet kb valogatni, vagy nem nez ki jol, vagy pedig csak egoboost miatt vannak fent csajok.

Gondolom te no vagy, nyilvan neked megkonnyiti a helyzetedet Az a plusz 100 lehetőség, akik radirnak...

2016. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen, "ingyen" is lehet párt találni.
2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 MolotovPunk ***** válasza:

Én személy szerint interneten és néha még élőben is szoktam ismerkedni.Én is fent vagyok egy társkereső oldalon,ami fizetős,viszont mégsem fizettem elő semmilyen prémium meg ostoba szolgáltatásra.(Szerintem lehúzás az egész.)

Most is lenne 2 csaj,akinek bejövök és járnának is velem,de az a gond,hogy azok meg nekem nem jönnek be.Őket egyébként személyesen ismerem.

2016. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Áh milyen csodás végre egy gyakoris fiú tollából olvasni ezt, hogy LENNE valaki(k), de ők nem jönnek be, erről van szó a legtöbbször mikor az ember nem talál társat magának.
2016. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!