Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandóak az emberek 1000 ftot kifizetni havonta a társkeresőre?

Figyelt kérdés
Amikor egy szórakozóhelyen is hasonló összeg a belépő? És az sem kínál semmi különlegeset csak egy helyet, ahol sok ember van.
2016. aug. 28. 16:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez olyan mintha fizetném a villanyszámlát és mindig áramszünet lenne a lakásban.
2016. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
én pl azert nem vagyok hajlando 1000 ft-ot kifizetni havonta A tarskeresore (barmelyik legyen is az), mert penzkidobasnak gondolom.
2016. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Párom.hu-n vagyok fent, ahol havi 7 levél ingyen van. Ezt ritkán lépem túl. Aki pedig megnéz és nem ír, annak úgy sem kellek. :)
2016. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ertelme kiadni ra semennyi penzt se.


Viszont mindenki arra kolti a penzet, amire szeretne...

2016. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én speciel azért,mert a bizonytalan dolgokért nem adok pénzt, a boltban is először kiválasztom a terméket,aztán megyek a kasszához, tudom,hogy ennyi pénzért ezt és ezt veszem meg. Nem pedig oda adok egy 1000-est a pénztárosnak, és azt mondom,hogy adj érte valamit rád bízom,hogy mit. Voltam már annak idején fizetős társkeresőn, elég is volt. Egy másikról abban a pillanatban töröltem magam,amig be nem vezették ott is ezt a VIP tag legyél, meg fizess dolgokat. Aztán még törlés után kiírta,hogy Cuppido szomorú,hogy itt hagysz minket, vagy valami ilyesmit. Felőlem meg is dögölhet, az a duci, hurkás kis szaros. :)
2016. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szórakozó helyre meg ugye nem egyedül jártam,ha nőt nem is sikerült felszedni,akkor jól éreztem magam a haverok társaságában, ittunk, buliztunk, elvoltunk.
2016. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Na azért egy-két válaszoló hozzáállását elég nagy bharomságnak tartom. Nem azért fizettek hogy kapjatok nőt, mert az qrvának hívják, hanem a rendszer extra szolgáltatásaiért. Márpedig a készítőknek is élniük kell valamiből, különben ti sem zaklathatnátok a csajokat éjt nappallá téve. Arról meg igazán nem tehetnek, hogy elárasztjátok őket levélszeméttel. :)
2016. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A készítők keressenek állást maguknak, ne abból éljenek,hogy sokszor még olyan képet sem rakhatok ki magamról amilyet akarok, mert nem látszik az egész arcom. Meg ne abból éljenek,hogy normális leveleket írok, azaz írnék,ha társkeresőznék, és nem válaszolnának! Egyáltalán sok társkeresőn meg sem lehet nézni a képeket normális méretben,ahhoz is legyen az ember VIP tag.
2016. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 megkérdezhetem hogy mi a foglalkozásod?
2016. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Miért fontos tudni a foglalkozásom, hogy jön ehhez a kérdéshez?
2016. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!