Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem regisztrálok társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem regisztrálok társkeresőre, esélytelen, hogy férfiakkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Mert hogy élőben nem keresik a társaságomat, pedig se kövér, se csúnya nem vagyok. Viszont amit a társkeresőkről hallottam, abból kb. azt lehet leszűrni, hogy ha puncit sejtenek egy kép nélküli profil mögött, már akkor is elég, hogy ráírjanak valakire az ottani férfiak, gyakorlatilag válogatás nélkül. Őszintén szólva én ezt egy személytelen húspiacnak tartom, ahol csak annyit értékelnek egy nőből, hogy lyuk van a lába között, viszont én ennél többre vágynék... Túl sokat szeretnék? Nőként csak ennyi maradt nekem, ennyi értékem van, amit kizárólag neten tudok kamatoztatni?
2016. szept. 24. 20:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Utolsó azt ugye vágod, hogy ezeket a kategóriákat a te agyad szülte?

Lehet, hogy te jégkirálynőnek gondolsz bizonyos nőket, közben meg csak kissé félénkek, de nyitottak lennének.

Vagy a másik, hogy a társaság középpontjai. Na most én is ilyen vagyok, szeretnek az emberek, én is szeretem őket, van humorom, kedvelik a társaságom. Ettől még nem dugatom magam minden második emberrel, a monogám kapcsolatot részesítettem előnyben egész életemben. Soha életemben nem küldtem el bunkón senkit és nem haragudtam, ha valaki leszólított.


Próbáld újragondolni ezt a dolgot, mert talán tévesen ítéled meg az embereket elsőre.


Ez most nem bántás akart lenni, tényleg a jó szándék beszélt belőlem. Remélem összejön, minél hamarabb neked!

2016. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Viszont amit a társkeresőkről hallottam, abból kb. azt lehet leszűrni, hogy ha puncit sejtenek egy kép nélküli profil mögött, már akkor is elég, hogy ráírjanak valakire az ottani férfiak, gyakorlatilag válogatás nélkül. "


Hát ja, rendes, igényes profilt kell csinálni, képpel és igényes bemutatkozással, és akkor normális pasik is sokkal jobb eséllyel fognak rádírni.

Az olyan gagyi adatlapokra, amikről csak annyi derül ki a "személyiségedről", hogy nőnemű vagy, azokra értelemszerűen olyanok fognak csak írni, akiknek ennyi elég.

Komoly férfi képnélküli és / vagy semmitmondó gagyi adatlapra értelemszerűen nem dog ráírni.

Most őszintén: mi a manóért írnának?



"Őszintén szólva én ezt egy személytelen húspiacnak tartom, ahol csak annyit értékelnek egy nőből, hogy lyuk van a lába között, viszont én ennél többre vágynék... Túl sokat szeretnék?"


Ha teszel is érte, akkor nem túl nagy elvárás. Ha meg nem vagy képes tenni érte, akkor meg legyünk őszinték: akkor a két lábad közötti lyuknál sokkal többet úgyse tudsz nyújtani.

Ja, a netes társkereső egy húspiac sok szempontból, nem pedig egy romantikus Meg Ryan film, ahol a "sors" összehozza a dolgokat valami nagyon romantikus módon.

Üdv a való életben, ideje megszokni, mert ez van. Ettől még ha az ember ezt tudomásul veszi, akkor simán tud ott is értelmes és komolyszándékú jelölteket találni, elvégre ezek olyan helyek, amiket direkt erre a célra hoztak lètre, ahova az emberek nagy része ezért megy fel - csak akkor ahhoz tenni is kell.

Pl. meg kell tudni mutatni, hogy egy luknál több érték is van benned, hogy a komoly érdeklődők megtaláljanak - nem pedig fordítva, hogy város, hogy majd a komoly érdeklődők felfedezzék, hogy benned milyen egyéb értékek is vannak.

Meg ugye abban sem gátol meg senki téged, hogy te is nézegess profilokat, és ahol szimpatikus, kedvedre való embert találsz, ott te tedd meg az első lépést.



" Nőként csak ennyi maradt nekem, ennyi értékem van, amit kizárólag neten tudok kamatoztatni?"


Hát ha csak melodramatizálásra futja, akkor még annyi sem.

2016. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!