Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem regisztrálok társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem regisztrálok társkeresőre, esélytelen, hogy férfiakkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Mert hogy élőben nem keresik a társaságomat, pedig se kövér, se csúnya nem vagyok. Viszont amit a társkeresőkről hallottam, abból kb. azt lehet leszűrni, hogy ha puncit sejtenek egy kép nélküli profil mögött, már akkor is elég, hogy ráírjanak valakire az ottani férfiak, gyakorlatilag válogatás nélkül. Őszintén szólva én ezt egy személytelen húspiacnak tartom, ahol csak annyit értékelnek egy nőből, hogy lyuk van a lába között, viszont én ennél többre vágynék... Túl sokat szeretnék? Nőként csak ennyi maradt nekem, ennyi értékem van, amit kizárólag neten tudok kamatoztatni?
2016. szept. 24. 20:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok társkeresőn, de nem "arra" vadászok, ezügyben hagyományos, normális értékrenddel rendelkezek, és komoly normális kapcsolatra vágyok. Mondjuk sajnos elég kevés az érdeklődő reakció (azért volt pár) és a levelezésekből csak olyanok jöttek le, hogy mégse lakik a közelembe, mert haza kellett költöznie, vagy ott van még egy fel nem dolgozott ex, és megmarad baráti csevegésnek az egész... Amúgy én is eléggé húspiacnak tartom, de hát ez is egy esély, és azért normális nők akadnak, élőben meg nem igazán futok össze korosztálybéli nőkkel, akikkel úgy érzem meglenne a közös hang (vagy de csak foglaltak) és főleg nálam kellett mindig valami olyan dolog, hogy egy kis ideig egy társaságban legyünk, hogy elkezdjem megismerni, csak utána érzem úgy, hogy de jó lenne tényleg randizni is vele. Úgy érzem pedig tudok érdekes lenni, meg érdekes dolgokat csinálok, de az, hogy ténylegesen bekapcsolódjanak azokba a dolgokba amiket csinálok, hogy legyenek közös élményeink, az valahogy már nem vonzó nekik.

27/F

2016. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
82%
Elég negatív vagy ezért elmesélem neked,hogy én sem bíztam a társkeresőkben,de nincs mit veszítenem alapon regisztráltam(kép nélkül,de meggyőző bemutatkozással) és csodák csodájára rám talált egy csodálatos nő aki a párom lett és azóta is boldoggá tesz engem.39F
2016. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%

És élőben hogyan viselkedsz?

Nyitottnak tűnsz?

Zárkózott fapinákra senki nem fog rámozdulni...

2016. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Te keresed a férfiak társaságát, vagy csak várod, hogy leszólítsanak? Nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést te is, ha épp meglátsz egy szimpatikus pasit.

Társkeresőn is vannak normális férfiak, de az tény, hogy több idióta fog levelet írni, vagy épp küldi el a csodálatosnak gondolt nemi szervéről a képeit. De azért akad olyan is, aki hosszú kapcsolatban gondolkodik, csak ritka. Plusz ugye kérdés még az is, hogy neked mik az elvárásaid, hányan tudnak megfelelni.

Lehet könnyebb lenne, ha baráti társaságban ismerkednél, ott azért könnyebb kiismerni a másikat, mint neten, ahol nem látod a másik reakcióit.


30F

2016. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem véletlenül elegyedsz szóba valakivel élőben, hanem leszólítás történik, kvázi az is "katalógus", meg felszínes, hiszen csupán a külső alapján történik a kapcsolatfelvétel, a személyiségből vajmi kevés látszik.


Ellenben egy értelmesen használt társkereső* rengeteg segítséget tud nyújtani, persze nem olyan romantikus, mint a filmekben meg a koelhóregényekben, de ha valakinek ez fontosabb, mint a boldogsága, hát, ő tudja, mivel cseszi el az esélyeit. Kevesebb érzelgősség, kevesebb látványos nagyotmondás, és talán eljöhet cserébe a boldogság.


Értelmesen használt társkereső: ahol a tag kitölti normálisan az adatlapját, hogy nagyjából miféle ember ő, miket szeret, mik a tervei, és hogy milyen embert keres. Ráíráskor pedig a ráíró fél ezt figyelembe veszi. Láttam én már sok értelmes adatlapot is, meg sok hótidiótát is. Aki csak idiótákat lát, az vagy baromi rossz helyen nézelődik, vagy csak igazolni akarja a saját hitét ellenállva a valóságnak.


24/F

2016. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem, nem itt akar ismerkedni a kérdező kedves szánalmas bepróbálkozók.:)
2016. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

egy kép nélküli és semmitmondóan kitöltött profilra (a társkeresőkön lévő nők 90%nak semmitmondó profilja van, a kép nélkülieknél ez kb. 99,99%) mégis mi másért írna bárki is?


Rendesen kitöltött adatlappal és értelmese hozzáállással simán lehet normális pasikat is találni, ráadásul még csak túl nagy konkurenciád se lenne...



"Túl sokat szeretnék? Nőként csak ennyi maradt nekem, ennyi értékem van, amit kizárólag neten tudok kamatoztatni?"


brühühü-brühühü-brühü-brühü-brühühü

Micsoda melodráma...

Szerintem is inkább pózolj még egy kicsit a nagy tragikus hősi szerepedben, nehogy véletlenül is tenni kelljen valamit..

2016. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%

"Ha nem regisztrálok társkeresőre, esélytelen, hogy férfiakkal ismerkedjek?"


Gyanakvással olvasom a soraidat, ugyanis ha dolgozol/tanulsz/hobbit űzöl/bármit csinálsz, elképzelhetetlen, hogy a nagy számok törvénye alapján ne ütközz normális srácokba, de egyébként azt is kétkedve fogadom, hogy tőled mindenki csak szexet akar. Teljességgel megalapozatlan, mivel gondolom te már azt is dugási szándéknak véled, ha egy pasas tök ártatlanul megkérdezi tőled, hogy merre találja a legközelebbi dohányboltot.


Ergo azt tudom rólad elképzelni, hogy egész nap netezel, siránkozol otthon a sötét sarokban, a kis plüssállatkáidat ölelgeted, és durrogsz, hogy mekkora szemét a világ, miközben ahogy délelőtt leugrottál a boltba, külön-külön két srác is megszólított, csak éppen te ezt észre sem vetted, mert éppen gyűlölöd a világot.


Kamu! Ezek a siralmak mind azok! Olyan nincsen, barátom, hogy egy nő ne tudjon magának hapsit fogni, ha mindeközben erre törekszik.

2016. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
már én is unom kicsit az egyedüllétet, de a társkeresőt annyira mesterségesnek érzem, hogy nincs kedvem ott ismerkedni... tindert néha leszedem, de annál lélekölőbb dolog nincs szerintem :D nem tudom egyszerűen eldönteni 3 kép meg 2 sor alapján hogy én akarok-e ismerkedni valakivel... hiába járok el annyi helyre mint a rohadás, ott se futottam még össze senki olyannal. nehéz ez... :D
2016. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem keresik a társaságodat, akkor nem lehet, hogy veled van a baj? Mert ha egy nő nem ronda, nem zárkózik el mások elől, és nem az sugárzik róla, hogy ölni tudna a szemével, akkor szerintem nem létezik, hogy soha senki ne akarna vele ismerkedni. Márpedig ha tényleg nem megy oda hozzád senki, akkor vagy nem veszed észre a próbálkozókat, vagy alapból esélyt sem adsz nekik semmire, vagy olyan kisugárzásod van, ami miatt kerülnek. Így viszont próbálkozhatsz bárhol, mert ha élőben ilyen vagy, akkor úgyse fog összejönni semmi. Ha tényleg igaz az, hogy élőben nem ismerkedik veled senki, akkor valami nagy baj lehet veled. Ha másra nem, dugásra biztosan be akarnának cserkészni néhányan, én azért nehezen hiszem el, hogy valakinél abszolút senki se próbálkozna, főleg a mai világban. De ha valaki ezek szerint élőben ennyire "taszító", akkor abból nem nagyon lenne jó kapcsolat. Szerintem a mai világban nagyrészt a nő az oka annak, ha ennyire nem talál magának senkit, tudom, hogy most le fognak pontozni, és kikiáltanak nőgyűlölőnek, de én képtelen vagyok elhinni, hogy egy átlagos külsejű, értelmes mondatok megfogalmazására képes, nem zárkózott nőhöz soha ne menne oda senki. Egyébként meg az élet is egy nagy húspiac, el kell adnod magad egy állásinterjún, ismerkedéskor stb., és ne szépítsük a valóságot, a mindennapi életben is ha egy nő el akarja csavarni egy férfi fejét, akkor kicicomázza magát, flörtöl, illegeti magát, próbálja felhívni magára a figyelmet (a férfiak dettó) stb. Jé, hát ez nem egy húspiac?
2016. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!