Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek előny, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek előny, ha egy nő házias, vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy manapság számít-e még ilyesmi az embereknek. Hogy pl. igényes vagyok magamra és a környezetemre is, csomót takarítok, szeretek főzni és sütni is, megvendégelni a pasit, vagy barátokat, ilyesmikre gondolok.


20N


2016. okt. 13. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én értem hogy mire akarsz kilyukadni kérdező. A válaszom:


Se nem szükséges, se nem elégséges feltétel egy párkapcsolat kialakîtásához.

2016. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Még egy adalék ehhez.



Nekem például úgy lett mosogatógépem, hogy amikor a férjem elkezdte feldicsérni a soha nem főző, csak magára költő és magával törődő exét, akkor beleszrtm mindenbe és nem volt minden csillivilli, ezt ugye meg nem bírta elviselni.

2016. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
Ja de majd amikor a nő rájön és észbe kap,hogy cserébe a párja,férje nem fogja átvállalni tőle a mosogatást,porszívózást stb mert látja ,hogy mindent alápakol megcsinál.Nos akkor mi van? Bedurcizás,hisztizés ezerrel?Nem tudjátok mi lesz?Felveszi a mártíranyaálcát (redőzött homlok, mélabús tekintet, megtört derék, kilúgozott kezek), és rendületlenül kivasalja a nylon zoknikat is, naponta kétszer felmos, négyfogásos ebédet készít hétköznapokra, ha a férj elsóhajtja magát, hogy elfogyott a sör,szotyi,csoki,tökmag már szalad is a kisboltba, és közben csak a sóhajtozása rendületlenebb.Az erkölcsi fölény mindenképp az övé, férjéé a pihenés és a szabadidő. Jó vásár.De persze előny csak nem biztos ,hogy későbbiekben esetleg ha párkapcsolatod lesz ezeket a szokásaidat már az elején kiteregetnéd kedves kérdező,mert könnyen elszaladhat a ló:).
2016. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

21: Nyilván nem emiatt fog belém szeretni senki, ez önmagában kevés.


23: Én mindig megcsinálom a takarítást a lakótársam után is, nem is bíznám rá, mert akkor az olyan is lenne...:D

2016. okt. 13. 18:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért még egy "rendszerető, házias" lányról is kiderülhet, hogy olyan mértékben tisztaságmániás, hogy idejének 95%-át sikálással, meg nem létező koszfoltok felkapargatásával tölti, már a küszöbön ráförmed a párjára hogy vegye le azonnal a cipőjét, árgus szemekkel figyeli minden mozdulatát, és szinte árad belőle a kényszer, hogy egy kislapáttal meg partvissal járkáljon mögötte és takarítsa fel a kihulló hajszálait. És ez nem vicc, tapasztalatból beszélek... A főzéssel meg ugyanez a helyzet, belső kényszere volt rá hogy minden alkalommal valami igazán exrtás dologgal rukkoljon elő, többfogásos, de nem érti meg ha az ember nem éhes, vagy már bekapott egy hambit, olyankor jön a legörbülő száj, a pityergés meg az érzelmi zsarolás hogy "de hát érted fáradoztam SZÍVEM". Szóval erre azért nem egyértelmű a válasz, mert egy ilyen nő mellett képtelenség élvezni az életet, lévén hogy ő maga is képtelen rá. Persze magáról ő is csak annyit állít, hogy "házias"
2016. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!