Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek előny, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek előny, ha egy nő házias, vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy manapság számít-e még ilyesmi az embereknek. Hogy pl. igényes vagyok magamra és a környezetemre is, csomót takarítok, szeretek főzni és sütni is, megvendégelni a pasit, vagy barátokat, ilyesmikre gondolok.


20N


2016. okt. 13. 16:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küld a címed szívesen beugrok hozzád:)
2016. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Francba. Én akartam első lenni ;p
2016. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

önbizalom hiány és önvisszaigazolás kuncsorgatása a köbön!


kislány, ez most olyan szintű értelmetlen kérdés, mintha azt kérdeznéd meg, hogy előny, vagy hátrány, ha egy lány mosolyog!


mert szerinted, az hogy házias valaki, az szerinted hátrány és nem előny?

józan paraszti ésszel se áldottak meg téged, hisz a legalapvetőbb dolgokat se tudod!

2016. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Erre én is kíváncsi vagyok.


Néha kezdem úgy érezni, hogy szégyellnem kellene azt, hogy tudok főzni és szeretek takarítani...

2016. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Felesegul jonnel hozzam?
2016. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4


miért érzed ezt? és kiknek a nyomása befolyásolt téged arra az általad vélt felismerésre, hogy szégyenleni kéne azt, hogy tudsz főzni és szeretsz takarítani?

2016. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív kérdés. A mai világban szerintem mindekinek nemtől függetlenül illik önfenntartónak lennie. Én személy szerint legalábbis nem szerepként tekintek a takarításra, főzésre, mosásra, hanem szükségszerű dolognak tartom, amit minden magára valamit adó ember elvégez.


Ha kapcsolatban van az ember, annyi változik, hogy meg lehet osztani, ketten vagytok, fele annyi idő. Ennyi. Ha te házias vagy, az ma már inkább azt jelenti, hogy igényes vagy :) De ez az én véleményem.

2016. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

6-os, abból az apropóból, hogy egy menő, topmodell típusú csaj nem tud főzni, nem ért semmihez, nem kell csinálnia semmit.

Így én már eleve kiesek a rostán, mert tudok főzni, rendszerető vagyok, ergo biztos annyira csúnya és ocsmány, hogy a halál sem állna szóba velem.

2016. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Pedig jogos a kérdés.


Én 19 évesen elkezdtem sütni-főzni, mosni-vasalni-takarítani kvázi háztartást vezetni ahogy beütött a nagy szerelem.


Később (30 után) nagyon sok kapcsolatban azt láttam, hogy aki nem ezt csinálta azt megkímélték, fogadtak segítséget vagy a férfi/szülők/nagyszülők/akárki csinálta vagy jelentős mértékben besegített, mindezt zokszó nélkül.



Egyszerűen nem érte meg igyekezni.


N32

2016. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#8


gratulálok az értelmi szintedhez, ha magadat egy nulla IQ-s elkényeztetett csajhoz hasonlítod, aki olyan egoista és önző, hogy belőlük lesz a legnagyobb házisárkány!


azt nem értem, hogy mi köze a külső kinézetnek a főzni tudáshoz?

ez két külön fogalom, de ha neked egy a kettő hááát!


egyébként nem tudom, hogy hány pasival vagy beszélő viszonyban, de biztosíthatlak, hogy mindegyik szereti a házias csajokat, és nem a kis k..rvákért vannak oda! nem őket akarják feleségüknek!


te hogyan vélekedsz saját magadról? mind belsőleg és külsőleg?

2016. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!