Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok csalódás képes teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok csalódás képes teljesen kiölni az emberekből az érzéseket? (F)

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
hát attól függ milyen érzéseket.a fájdalmat azt biztos nem öli ki.
2016. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, igen a fájdalom az örök! :D csak néha a jó / szép felül írja!

Másrészt pedig, szerintem az első amit gyepálni/ marcangolni kezd, az a remény... A többi érzésed, ha volt.. meglesz, csak egy ' védőburkot ' képez az agyad! Zárkózottabb leszel.. Stb.

2016. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

valamennyire igen. Meg lesz az igényed lelkileg a nő szeretetére, de vissza már nem igazán tudsz szeretni.

Ez van, fogadd el

2016. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg ha nem is teljesen, de egy szinten biztos. Vagy en pl. Az exemet meg tudtam teljes szivembol szeretni, es nem azt mondom hogyha lenne ujra egy baratnom, akkor ot nem tudnam,de azota lett mar egy bizonyos szemleletem a dolgomrol, realisabban tekintek az egészre, meg egyszeruen mar sok noben gondolkodok ismerkedesbol. Vagy beleszeretni mar max csak a kapcsolat alatt tudnek egy lanyba,vagy mar akkor ha ugy alakul, hogy osszejovunk, de elotte nem igazan, addig csak egy lany lenne a sok kozul az illeto.
2016. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben képesek minden jó érzelmet gyökerestül kiirtani belőlünk. Kedvesek vagyunk, lovagiasak, a tenyerünkön hordozzuk őket, majd lelép a legjobb barátoddal azzal a szöveggel hogy nem szerelmes beléd...

Szerinted ez mit tesz a pozitív érzelmeiddel?

2016. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem inkább a bizalmamat és a hitemet ölte meg a sok csalódás...és igen, mostmár sokkal óvatosabb vagyok, komoly érzéseket csak akkor kezdek el táplálni valaki iránt, ha megbizonyosodtam róla hogy tényleg őszintén érdeklem és engem akar, nem csak egy újabb háremhölgyet keres a többi mellé, mert soha egyetlen pasiért sem fogok versengeni agyhalott ribikkel, ha választani kell, engem ne válasszon..

25L

2016. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen. (f)
2016. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nekem egy csalódás is elég volt. 10 év után...
2016. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!