Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifutok az idobol? 30/F Meddig er ra egy ferfi?

Figyelt kérdés
Mar 30 eves vagyok, egy roncs. Nicsen rendben velem semmi. Nincs se csajom, se senkim. Felek, hogy kifutok az idobol, es nem lesz senkim, nem lesz csaladom, es egyedul maradok. Meddig lesz idom meg csaladot alapitani. Se penzem, se semmim. Temethetem mar magam? Nem akarok egyedul meghalni.

2016. szept. 17. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Férfiként ettől ne félj. Egy férfi az "örök fiatal". Rengeteg olyat ismerek aki 40 fölött házasodott és 20as nővel, és nem gazdag!
2016. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Oszinten erre milyen valaszt varsz? Ezt meg ugy is rossz volt olvasni hogy hasonlo helyzetben vagyok nem meg egy kivirult nonek. Nincs penz? Menj dolgozni. Ha lesz majd teszel az ellen hogy ne legyel roncs. Azzal hogy itt nyafogsz nem leszel elorebb.
2016. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért még van időd. Férfiként nem gáz. :-)
2016. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondák a nők,hogy a 38év férfiban még kamaszkor!

És ezt negatívumnak szánták!

38F.

2016. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 vagyok!Bocsánat helyesbítek...pozitívnak szánták! :)
2016. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen önsajnáltató írás. Tegyél magadért, helyetted nem fog senki pénzt meg barátnőt keresni.

Jellembeli problémád lehet, én még 50 évesen sem adnám fel ha ilyen lenne a szitu, mert amint feladom, elismerem, hogy egy kalap szart érek meg az életem is, amíg élünk, próbálkozzunk.

2016. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért abban ne bízz hogy majd 40 évesen 20-as csajjal leszel hiába is írnak hasonlókat. Nem az hogy nem lehetséges de azért ennél sokkal árnyaltabb a dolog. Én azt nem értem hogy mit csináltál eddig és mit csinálsz most, miért nincs pénzed, nem dolgozol? Nem tanultál? Ha fontosabb volt neked lopni a napot mint kiépíteni 30 éves korodra egy bizonyos életszínvonalat akkor vállald azt is ugyan ilyen bátran hogy egyedül vagy és esetleg leszel is. Persze ha valami különös oka van a pénztelenségnek akkor bocsánatot kérek. De az biztos hogy változtatni bármikor lehet és még mindig jobb később mint soha, szóval keress egy korrekt állást, mellette még tanulhatsz is valamit és járj el társaságba ahol tudsz ismerkedni. Am sztem egy férfi is 40 és koráig ér rá kb, utána ő is ugyan olyan öreg, hiába tud még gyereket nemzeni, nem ez az egészséges.
2016. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, a pénzt kivéve. 30/f
2016. szept. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sajnos nehéz társat találni,szerencse dolog az egész!


megértelek! :(

de jobb egyedül,mint 1 rossz kapcsolatban!

sok sikert,ne add fel,ismerkedj sok helyen és remélem rád talál a szerencse! sok sikert! 30N

2016. szept. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 27 éves férfi vagyok. Nemrég léptem ki egy hosszú kapcsolatból, de én is ettől félek, ha a jövőbe tekintek.
2016. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!