Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segitseg kifutok az idobil...

Petrus1995 kérdése:

Segitseg kifutok az idobil ötletre can szuksegem Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom születésnapját szeretnénk megünnepelni.Számára meglepetés lesz.El terveztem mindent pontról pontra,de brutális égés lesz attól tartok,mert a hely amit kivettem volna egy jo kis hely kertel kis beltéri résszel,renováció alatt lesz egész évben szóval bukta.Nem tudtok ötleteket hogyan ildjam meg?szeretnénk gulyást főzni kint meg zene minden jol érezni magunkat otthon nem lehet blokkban lakunk

Kertunk nincs

Kocsma vendég kilőve

Ötlet?



2016. máj. 21. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehetett kivenni a helyet, ha közben egész évben renoválás lesz? Nem értem...

AMúgy meg hogy adjunk tanácsot, azt se tudjuk hol laktok, most mondhatom, hogy tudok 2 helyet is, amit ki lehet bérelni, de az ország másik végében is lakhattok :D

Nálunk van ilyen facebook csoport, ahová a városban élők szoktak kérdezgetni szinte bármilyen témával kapcsolatban, biztos nálatok is van ilyen keress rá.

2016. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kint a szabadba mind a majálist
2016. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es hogy oldjuk meg a zenét?:/
2016. máj. 22. 05:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!