Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy nekem sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nekem sosincs szerencsém? (Elsősorban fiúktól várom a választ)

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának, és rengeteg pozitív visszajelzést kapok a környezetemtől, nemcsak a külsőmet illetően. Ettől függetlenül még nem jött el a nagy Ő. Mindig megtetszik valaki, de aztán soha nem jön össze, vagy úgy tűnik, hogy majdnem, aztán nincs semmi az egészből. Mi az, amit egy érett, intelligens pasi keres egy nőben? Lehet, hogy bennem nincs is meg? Kezdek aggódni...

2016. szept. 29. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy nőnek nincs párja, annak 2 oka lehet:

-nagyon csúnya

-nagyon magasak az elvárásai és senki sem felel meg neki


Egyébként minden más indok értelmetlen, mert minden nőnek házas nagyságrendű az őt körülvevő és rá hajtó férfiak száma.

2016. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
*százas nagyságrendű
2016. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%

Első válaszoló első 2 pontja után még jön az, hogy....

- van aki bulizós életet él, menjünk el minden partyra az a legfontosabb, van aki nem

- van aki szórja a pénzt marhaságokra van aki beosztja

2016. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem írtál eleget magadról, a hátteredről és az eddigi próbálkozásaidról ahhoz, hogy érdemi válaszokat adjunk. A helyi kolbászközösség frusztrált tagjaitól viszont majd megkapod a szokásos közhelyeket, miszerint túl magasak az elvárásaid stb, stb.


Talán annyit érdemes tanácsolni a leírásod alapján, hogy ne a nagy Ő-t várd, mert a nagy Ő soha nem jön el, hanem majd évek alatt válik azzá ideális esetben a párod.

2016. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Nos Kérdező, ez pasifüggő. Én személy szerint pl. igen kevéssel, alapdolgokkal is beérem. Legyen őszinte, ne legyen felszínes és anyagias se. És tudod mi a szomorú? Hogy a lányok döntő többsége még ennyire sem képes...

Mielőtt bárkibe belehabarodnál, jobb ha megismered az életét, és minél több időt töltötök együtt. Én is szoktam várni minimum 1 hónapot a lánnyal, mielőtt ágyba bújnék, annyi idő alatt meg ki lehet deríteni, hogy hazug és anyagias-e vagy sem.

2016. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerencse nem létezik. Valaki beéri szamárral is, ezért folyton együtt van valakivel. Más számára a szamár társasága magányosabb érzés, mint az egyedüllét.
2016. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, valóban magasak az elvárásaim, de kinek mi a magas. Nekem pl elvárás, h a férfi képes legyen eltartani egy családot, legyenek ambíciói, legyen célja. A másik, hogy adjon magára. Nem kellenek luxusruhák, de nézzen ki igényesen. És el tudja mondani, ha probléma van, ne zárkózzon el. Volt ilyen férfi az életemben, de egyikünk se határozta el magát, sztem ez hiányzott, mert szerintem ez is fontos. Az elhatározás, hogy bármi van, megoldjuk, együtt. Ilyet keveset látok a korosztályomban. Amúgy 26 vagyok.
2016. szept. 29. 23:26
 8/25 Beviz Elek ***** válasza:
41%

Volt egy kifejezetten szép barátnőm, de szegénykém hihetetlenül idegesítő volt.


Elképzelhető hogy nincs a kisugárzásodban meg az a plusz ami kellene, így ritka amikor kialakul a kölcsönös vonzalom.


Nagyon sokat segíthet a jó kedv, én pl szeretek mosolygó emberrel lenni, a barátaimat is így válogatom meg.


Szó volt a szamaras dologról is, inkább legyen meg az igazi mint pár évente cserélgesd a szamarakat. Legyél emberek között és kialakul szépen ;)

2016. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az elvárásaiddal lesz a gond (nem pont az, amit leírtál) hanem egyszerűen túlságosan a tökéletest próbálod keresni, és ezért mindenkit kikukázol. Akik neked tetszettek, meg úgy általában a nőknek, azok jellemzően nem az "érett, intelligens" kategóriából szoktak kikerülni egyébként.

Inkább azok között a srácok között néz szét, akiktől a pozitív visszajelzéseket kaptad. (Gondolom fel sem merült benned, hogy köztük lehet az, akit keresel. )

2016. szept. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolso hozzaszolo: koszonom, de pont mindig ez a gond. Kapok nehany pozitiv visszajelzest, bennem elkezd kialakulni vmi, majd semmi. Bar lehet azert, mert ragorcsolok. Talan ezt erzik.
2016. szept. 30. 07:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!