Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már hogy ismerkedtem neten a pasival velem találkozni nem voltak hajlandóak, mindig csak majd majd és majd...és egyszer csak azt látom hogy mással van kapcsolatban.

Ezt miért csinálják a pasik? Miért nem mondják meg a frankót?


2016. jún. 12. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt nyomja egy egészséges pasi, akkor biztos lehetsz benne, hogy már akkor is volt valakije, amikor megismerkedtetek a neten.


Tapasztalatból mondom, ha valakivel együtt rezonálok, akkor azt látni akarom, randira hívom, ha pedig nem teszem, akkor annak oka van (nem jön be a külseje, nem gondolok rá komolyan, van valakim, csak cicázok unalmamban)

2016. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Én a nőkkel járok ugyanígy
2016. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki olyan, hogy szemtől szembe megmondja amit gondol. Vannak ezek a gyáva p..csök. Egyébként több oka is lehet. Lehetséges, hogy idővel kiderül, hogy nem jössz be nekik belső értékrend alapján vagy nem tetszel annyira. Esetleg az is lehetséges, hogy annyira sokáig húzod halasztod a dolgokat, hogy nem akarnak már várni. Ezt igazából éles helyzetben lehetne megmondani.
2016. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 2: egy alkalom kivételével, én is ugyanezt tapasztaltam.

30/F

2016. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azt csinálják, mint a nők a férfiakkal: talonba helyez téged, és amint elhasználta az elődödet, rád kerül a sor.


Az aljas kis játszma visszafelé is működik. Így igazságos, nemde?

2016. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert gyávák. Meg szélhámosok. Több nőt is hülyíthetnek egyszerre és a nők hagyják ezt. Nyilván te is szívesebben ismerkedsz nagy dumás, kemény csávókkal, mint egy normális, rendes sráccal. De hát fontosabb a kinézet meg a jó stílus, én már ezt kezdem elfogadni. Ha egy pasinak szép arca van, akkor annak a nők bármit megengednek. Lehet gátlástalan, kegyetlen, bármilyen szemétséget elkövethet. A rendes pasival szóba sem állnak, mert a "külső megfog, belső megtart"ot mantrázzák magukban. És elhiszik hogy az a jópasi aki jól néz ki :)


Na de ennyit a nyavalygásomról. Lehet hogy csak szerencsétlen voltál és ilyen gilisztákat fogtál ki. Az is lehet, hogy nem akartak komoly kapcsolatot. Vagy nem akartak visszautasítani, ezért halogatták a találkozást.

Szerintem elég sok ismerkedni vágyó srác van manapság, aki próbálkozik, úgyhogy nem hinném, hogy ne lenne szerencséd vagy esélyed hogy találj magadnak valaki normálisat.

2016. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert lúzer vagy.
2016. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a megfelelő emberekkel próbálkoztál.

én pl. most azon vagyok, hogyha véletlenül valakivel sikerülne elkezdeni beszélgetni azt mihamarabb személyes találkára invitáljam és akkor nem hülyítjük egymást.


f/25

2016. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!