Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy nekem sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nekem sosincs szerencsém? (Elsősorban fiúktól várom a választ)

Figyelt kérdés
Nem tartom magam csúnyának, és rengeteg pozitív visszajelzést kapok a környezetemtől, nemcsak a külsőmet illetően. Ettől függetlenül még nem jött el a nagy Ő. Mindig megtetszik valaki, de aztán soha nem jön össze, vagy úgy tűnik, hogy majdnem, aztán nincs semmi az egészből. Mi az, amit egy érett, intelligens pasi keres egy nőben? Lehet, hogy bennem nincs is meg? Kezdek aggódni...

2016. szept. 29. 21:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mert csak a tökéletes külsejű pasik érdekelnek, a többieken keresztülnézel.
2016. szept. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez viszonyitas kerdese. Amugy kulsore nincs tokeletes, nem is ez a fontos, hanem hogy meglegyen a kemia. De errol oldalakat lehetne irni. En arra voltam kivancsi, h egy pasit mi riaszt el egy noben. Egy mar megvan: a rosszkedv. En sajnos gyakran vagyok rosszkedvu...
2016. szept. 30. 08:03
 13/25 Titusztitusz ***** válasza:
75%
Szerintem elsősorban csinos külsőt keresnek...Aztán szintúgy csinos öltözködést,majd kedvességet,barátságosságot,törődést,jólelküséget,magas szintü szexuális vágyakozást,háziasságot,pedánsságot,meg hasonlókat...
2016. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

"Amugy kulsore nincs tokeletes, nem is ez a fontos, hanem hogy meglegyen a kemia."

Tehát hogy jól nézzen ki. Nálatok nőknél a kémia mindig a külsőt jelenti, még ha nem is veszitek észre magatokon.

2016. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Lásd Angelina Jolie, elég jó nő, de sokan(én se) nem piszkálnám meg egy bottal sem.

Tele vannak a társkeresők "jó nőkkel" külsőleg...

1 év közös együttélés után kiderül, valami gebax van.

Én maradok a csúnyácska, ámde nekem mégis szép, szerény, jófej csajoknál.

2016. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Beviz Elek ***** válasza:

#12

Nem is kell tovább keresni a hibát. Szerinted lennék olyannal akinek a kisugárzásától depressziós leszek? Hát nem. Csakis olyannal aki mellett röhögök és mosolygok.


Ezen változtathatsz, felfogás kérdése az egész

2016. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg az elvárásokkal csak a gond van. Nem szül mást az elvárás, csak csalódást.
2016. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Leírom engem mik taszítanak. Ez csak az én személyes véleményem, nincs célom senkit megbántani vele, úgyhogy senki ne vegye magára, ne sértődjön meg ! :D


Nos engem nagyon taszít ha egy nőt nem érdekel semmi és csak a pletykálni tud meg általános dolgokról beszélni. Számomra a munka, család, bulik és hasonló dolgok nem számítanak témának. Beszélgetek róluk persze, de mivel nekem is vannak érdeklődési köreim így szeretem ha a másikat is érdekli valami, és ezt bármilyen emberi kapcsolatnál nálam egy elvárás, legyen szó férfiról vagy nőről, legyen szó barátságról vagy szerelemről teljesen mindegy, csak legyen valami amit az illető szeret, amiről szívesen beszél, még csak az sem kell hogy én is szeressem, csak érdekelje valami. :) Én őszintén szólva nem választanék sem havert, sem szerelmet olyat, akinek nincs valami hobbija. (nem kell extrém dologra gondolni, pl az olvasás is hobbi)

Következő, nem szeretem ha egy nő ribi, ezt gondolom nem kell magyarázni. :D

Harmadik, nem szeretem ha egy nő türelmetlen! Volt már dolgom olyan lánnyal, aki behisztizett azon hogy a második randin sem volt még csók. Mondanom sem kell, többet nem akartam vele találkozni. Szerintem a szerelmes egyik legszebb szakasza az ismerkedés, amikor még nem kapsz meg semmit, amikor még romantikus és izgalmas az egész, és már megfeszül az ember úgy vágyik a másikra. Na már most ha rögtön 2 találkozás után már van minden, akkor ez az érzés hogy alakulhatna ki? Arról nem is beszélve, hogy engem pl taszít ha egy lányt túl hamar megfektethetek, ribinek tartom. Jó persze lehet kivétel, de általánosságban ribi.

Negyedik, ha már jól alakulnak a dolgok, és szépen türelmesen ismerkedtünk, de utána hirtelen 1 évnél hamarabb jön a gyerekkel, házassággal, stb. Sajnos ilyen is volt már...

Ötödik, ha féltékeny, ez talán az egyik legrosszabb

Hatodik, nem fogad el olyannak amilyen vagyok, persze valamennyire alkalmazkodni kell egymáshoz, de ha abba beleszól hogy kivel barátkozom, milyen zenét hallgatok, vagy miért van macskám, akkor is mehet a fenébe.

Hetedik, ha flörtöl más férfiakkal, vagy annál tovább megy. De ezt megint nem kell magyarázni.

Nyolcadik, ha elvárja hogy kinyaljam a se...ggét, és én fizessek mindent. Egyenjogúság van, akkor szépen legyen egyenjogúság a költségeket, felelősséget, munkát illetően is. :)

Kilencedik, ha túl sokat gondol magáról, egoista, vagy csak egyszerűen parancsolgatni próbál.

Tizedik, ha nem őszinte. Ez ugyancsak nagyon komolyan elgondolkodtat hogy akarok e vele valamit kezdeni. Elég egy kisebb hazugság is. Én teljes őszinteséget nyújtok így cserébe azt várom el.


Nagyjából ennyi jutott most eszembe. Ha ezek egyike sem igaz rád, és ronda sem vagy, akkor nem tudok mást mondani, mint hogy orbitális nagy balfékek voltak a férfiak, akiknek nem kellettél. Persze csak az én értékrendejeim szerint.


25F

2016. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: nagyon jókat írtál, és sok mindenben egyetértek veled. Azt azért hozzátenném, hogy az ismerkedés szakaszában rengeteg mindenen elbukhat a dolog. Nagyon sokan türelmetlenek, vagy félnek elköteleződni. Már attól jobban érzem magam, hogy elolvashattam a soraidat, mert legalább van remény.
2016. szept. 30. 17:37
 20/25 A kérdező kommentje:
14-es: életem első szerelme egy olyan srác volt, akihez nem mentem volna oda magamtól, de annyira megfogott a személyisége, a kisugárzása, hogy több mint egy évig tartó szerelem lett belőle. Egy életre megtanított arra, hogy nem minden a külső. És pont ezáltal szereztem a legtöbb pozitív tapasztalatot. Ennyit erről. Amúgy meg elsőre mit látsz meg a másikon? Nyilván a külsejét. Akaratlanul is hozunk egy ítélete a másikról ez alapján, de akinek rendeben van a lelke, mer tovább menni, és nem zárkózik el az ismerkedéstől. Nekem nem is ezzel a résszel van gondom, hanem ami utána jön.
2016. szept. 30. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!