Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek előny, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek előny, ha egy nő házias, vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy manapság számít-e még ilyesmi az embereknek. Hogy pl. igényes vagyok magamra és a környezetemre is, csomót takarítok, szeretek főzni és sütni is, megvendégelni a pasit, vagy barátokat, ilyesmikre gondolok.


20N


2016. okt. 13. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Előny, hogyne lenne. Vagyis inkább alap elvárás. Én is szeretek főzni vagy akár sütni is, ez jó közös program is lehet.

Szerintem nem nagy elvárás, hogy egy felnőtt ember ne a retekben éljen, hanem igényes legyen és tartson rendet a környezetében, ne csak a másiktól várja ezt el. Ezt nemtől függetlenül mondom.

22/F

2016. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez alap dolog. Férfiként én is ilyen vagyok. :)
2016. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalta,m hogy hátrány. Aki kiganézik a pasi alól, megfőz neki, kimossa a kulás gatyáját, azt a pasi csicskának nézi. Én szeretek főzni (alapjáraton), takarítani is, de sosem becsülik meg :)
2016. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Srácok. Szerintem nem értelmetlen a kérdés. Én is egy csomószor inkább nem is keveredek olyan párbeszédbe idegenekkel ahol kiderül hogy imádok sütni főzni, mert valahogy a huszon éves korosztály ezt nem értékeli. Nem tudom a miértjét, de igen sokan mondták már rám (23vagyok) hogy tiszta nyugger meg kb anyám stb(pedig igen csak lendületes vagyok csak szeretek a konyhába sürögni). Szóval nem hiszem hogy csak léleksimiért jött ide a leány.
2016. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Se nem elony, se nem hatrany amikor not valasztok ez nincs a kitetelek kozott.


30/F

2016. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
10%
Azért nem értelmetlen a kérdés, mert pl. nekem ezek a tulajdonságok másodlagosak. Sőt inkább zavaró, ha a párom az ideje nagy részét sikálással, sütéssel és főzéssel tölti, hiszen akkor nem jut idő (vagy csak kevés) más, ennél fontosabb dolgokra. Enni bárhol lehet, fölösleges erre órákat elpazarolni, a lakásnak sem kell úgy kinéznie, mint egy sterilizált műtő...
2016. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én már tényleg nem értem a férfiakat...Feladom!


Majd igyekszem elfelejteni a főzőtudományomat, hogy maradjon idő a leendő férjemre, így jó lesz?

2016. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nokent ugy tapasztalom, hogy szerencsere semleges. Nem vagyok hazias, utalok takaritani (de szoktam, mert a rendet szeretem, viszont nem a parom utan / helyett!), utalok fozni (ezt nem is szoktam, de a parom szakacs, o szokott :D), de nem szoktak emiatt panaszkodni. Vannak egy kapcsolat szempontjabol ennel ezerszer fontosabb dolgok is.
2016. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Férfiaknak előny, nőként hátrány :D Sok pasi értékeli majd, de a műkörmös semmit tevő cicababáknak meg kikímélt életük van egy háziasszonyhoz képest,mert őket meg eltartják, házvezetőnöt vesznek fel és házhoz rendelt kaját esznek.
2016. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Már csak azt az egyet nem értem, hogy amikor nem tud egy csaj semmit, akkor megy a hiszti ezerrel, hogy mosni, takarítani, főzni, nokedlit szaggatni nem tud, amikor meg tud, akkor ne tudjon, mert azt nem kell...


Eldöntenétek végre, hogy mit akartok?

2016. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!