Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsősorban 18-22 közötti...

Elsősorban 18-22 közötti csajok, nálatok előny hátrány, vagy teljesen mindegy, hogy ha egy srác hajt rátok, szűz-e?

Figyelt kérdés

Senki nem mondaná meg rólam, hogy szűz vagyok, csúnya sem vagyok, méreteim is rendben vannak, magabiztos is vagyok, szám is elég nagy, stb... Csak épp nem vagyok az a típus, aki bárkivel összefeküdne, a szerelemre várok.


19 F


2012. szept. 9. 00:57
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Nem zavarna sőt cukinak tartanálak

18/L :)

2012. szept. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amennyiben a cuki jó jelző...:D
2012. szept. 9. 01:04
 3/23 anonim válasza:
Én is szűz vagyok, (18) és én is a szerelemre várok, engem nem zavar ha szűz a pasi, de az sem, ha már nem az. Kicsit talán jobban érezném magamat, ha a fiú már nem lenne az, mert jobban rá merném magamat bízni, nem bénázna, tudná a dolgát, tapasztaltabb lenne...
2012. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

tökmindegy. ha magabiztos vagy, az a jó. egyébként díjazom én is az ilyet, jó hogy őszinte vagy :)


18L

2012. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A barátom velem vesztette el a szüzességét még két éve. Azért is örültem neki mert magamra formálhattam, az én ízlésemre, meg szeretek kezdeményezni és eszméletlenül jó volt vele, tulajdonképpen izgató volt a tapasztalatlansága. Szerintem az nem erény, hogy valaki előttem már 15-20-30 lánnyal lefeküdt, egyenesen undorító és visszataszító, pedig manapság nagy divat. 19/L
2012. szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki
2012. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sok hasonló gondolkodású nő kellene még, mint ti csajok.:))

Én is ezt látom, hogy ha kiderül, akkor minden ellenére kb. két lépés hátra többnyire a hatás.

2012. szept. 9. 01:21
 8/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
89%

erre mi a megoldás? kerülöd a témát mint a pestist. majd 1. alkalom után ha megkérdezi: le ülsz a kanapéra Al Bundy pózba [terpesz, kielégült fej, kéz a gatyában :D] és azt mondod.

-most már nem.

2012. szept. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem lenne fer. Igaz nem is úgy mutatkozom be, Szia! Xy vagyok és szűz.

Minden esetre jót nevettem, kösz.:D

2012. szept. 9. 01:56
 10/23 anonim ***** válasza:
5-ös, mennyi tapasztalatod, partnered volt akkor ?
2012. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!