Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsősorban 18-22 közötti...

Elsősorban 18-22 közötti csajok, nálatok előny hátrány, vagy teljesen mindegy, hogy ha egy srác hajt rátok, szűz-e?

Figyelt kérdés

Senki nem mondaná meg rólam, hogy szűz vagyok, csúnya sem vagyok, méreteim is rendben vannak, magabiztos is vagyok, szám is elég nagy, stb... Csak épp nem vagyok az a típus, aki bárkivel összefeküdne, a szerelemre várok.


19 F


2012. szept. 9. 00:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A nők az alábbi típusú férfiakat utálják a legjobban:

- vékony

- nem sötét hajú

- csendesebb, nem dumagép

- tapasztalatlan, szűz

2012. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Ritkaság az ilyen pasi manapság. Én nem hátrálnék meg, ha elmondaná, sőt. Segítenék, hogy megtapasztalja, milyen csodás érzés ez. Én is csak egy pasival voltam eddig, pedig már 20 éves is elmúltam. Nem bántam meg, csak sajnálom, hogy 1,5 év után vége lett a kapcsolatomnak.
2012. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én meg örülök, hogy nem én látom egyedül úgy, minél kevesebb partner annál jobb, mert az azt jelenti, hogy ráleltem az igazira.:)
2012. szept. 9. 18:12
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Menj prostihoz, és a probléma megoldva.
2012. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, számtalan alkalmam lenne szexelni, nem szorulok prostira, de még ha rászorulnék sem mennék. És nekem nem probléma a szüzességem.
2012. szept. 9. 23:51
 16/23 anonim ***** válasza:

barátom velem vesztette el a szüzességét (22)

ha nem mondja, hogy szűz, észre se vettem volna, de amúgy nem számított nekem, hogy az e, vagy sem, szeretem őt tapasztalattal vagy a nélkül


20/L

2012. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

utolsó, neked mennyi partnered volt elötte?

hogy jöttél rá?

2012. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

2 partnerem volt előtte

elmondta nekem, hogy szűz, mielőtt még lett volna bármiféle szex

2012. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nálam előnyt jelent mindenképpen, a volt párom velem veszítette el, de ez sajnos csak utólag derült ki, szégyellte bevallani.Engem is felizgat a gondolat hogy szűz, tapasztalatlan, minél több nővel volt a pasi, annál inkább taszít, annál rosszabb véleménnyel vagyok róla!
2012. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azt nem hiszem hogy a kevesebb partner garantálja, hogy megtaláltad az igazit. Attól hogy valaki tovább keresgél, válogatósabb, nem rossz nincs vele baj, de ettől még az hogy végül összejön valakivel nem feltétlen lesz az igazi. Csak mert ohh hát én nekem eddig 1-2 vagy egy partnerem se volt akkor biztos te vagy az igazi. Lehet 2 hét után rájön hogy háát ez így még se jó.
2012. szept. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!