Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el folyton, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el folyton, hogy engem sose keresnek a pasik a találkozó után?

Figyelt kérdés

Ha csak haveri taliról van szó, akkor se nagyon, randi után meg főleg nem, és nem értem, hogy miért.


Én miért vagyok ennyire baromira unalmas? Vagy mi lehet a gond?


Pedig látszólag jól érzik magukat velem, és akikkel randizom, azoknak tetszem is.

Pl. volt olyan is, hogy taliztunk egy sráccal, és utána vagy 5 nap múlva ráírtam, és tök kedvesen válaszolt, meg elhívott újból találkozni... De magától miért nem ír?


Valamiért senkit se tudok igazán megfogni. :((


2016. okt. 9. 19:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10: Én mindenkivel kedves vagyok, érdeklődő, érdekel szinte minden, komoly kérdések is, jófejnek is tartanak. Külsőre is szépnek mondanak, és igényes is vagyok magamra, sokat sportolok, és csinosan öltözködöm. Csak valahogy amikor találkozásra kerül sor valakivel, akkor utána eltűnik az érdeklődésük. :(
2016. okt. 9. 20:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a randipartnerektől másnap, hogy mit gondolnak a randitokról. Őszintén. Néhányan biztos veszik majd a fáradságot, hogy tényleg őszintén leírják.
2016. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Voltak már, akik leírták, és azt mondták, hogy aranyos lány vagyok, nagyon tetszem nekik, de csak szexet akarnak.
2016. okt. 9. 20:33
 14/17 Blindzor válasza:
Csak randiz tovabb elobb utobb ugyis megtalalod azt akivel egy huron pendulsz, es ami a legfontosabb hogy erezd jol magad ekozben ne torjenek le a rossz randi partnerek ;)
2016. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát nagyon letörnek. Mert tudom, hogy úgy sem jön össze soha semmi. :(
2016. okt. 9. 21:51
 16/17 Blindzor válasza:
Hat ha igy gorcsolsz nehez is lesz:P de hatha ez felvidit ;) https://www.youtube.com/watch?v=bAx7AK7qyQU
2016. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, láttam a filmet, nagyon jó.
2016. okt. 9. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!