Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el folyton, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el folyton, hogy engem sose keresnek a pasik a találkozó után?

Figyelt kérdés

Ha csak haveri taliról van szó, akkor se nagyon, randi után meg főleg nem, és nem értem, hogy miért.


Én miért vagyok ennyire baromira unalmas? Vagy mi lehet a gond?


Pedig látszólag jól érzik magukat velem, és akikkel randizom, azoknak tetszem is.

Pl. volt olyan is, hogy taliztunk egy sráccal, és utána vagy 5 nap múlva ráírtam, és tök kedvesen válaszolt, meg elhívott újból találkozni... De magától miért nem ír?


Valamiért senkit se tudok igazán megfogni. :((


2016. okt. 9. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy az a tömegből kitűnő ember és inkább randizgatnak másokkal tovább. Ezt igazából így nem lehet biztosra mondani csak egy személyes találkozás után. Hány éves vagy? Űgy érzem olyan 20 körüli, ha igen akkor ne félj nem vagy semmiről lekésve.
2016. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A felhasználó ***** válasza:
55%

Nem tetszel neki eléggé hogy keressen.

De ő se tetszik neked eléggé hogy kiszakadj ebből a "mindig a férfi keressen" elvárásból ami rengeteg nőben benne van. Ha érdekel a csávó, keresd te őt.

2016. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kezet foghatsz velem, pontosan ugyanez van velem is, de egyfolytában. Sajnos én se tudom, hogy miért.

20/l

2016. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia


Lehet hogy sablonos, de talán csak rossz pasikkal kerültél össze nem? Én ha randizom egy lánnyal akkor az már alap hogy tetszik a külseje és a személyisége is megfogott valamilyen szinten. Más helyzetben nem is hozom fel a randit mert nincs értelme. 3 évem ment el 2 olyan nőre akik cseppet sem becsültek meg.

2016. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2: Bejátszottam már ezt sokszor, és utána visszaírtak ugyan, de csak szexet akartak/barátkozni. Pasit nőként keresni a létező legrosszabb ötlet sajnos. :/


3: Megértelek. Én se tudom az okát, pedig elég sok randim szokott lenni, de mindig csalódás van utána. :(

2016. okt. 9. 19:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Pasit nőként keresni nem a legrosszabb ötlet. Csak tudnod kell ki a megfelelő...igen tudom nehéz dolog.
2016. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6: Sosem sült még ez el jól. Mert ha nem keres egy pasi, az azért van, mert nem érdeklem eléggé. Akkor sem, ha félénk meg istentudja mi baja van. Aki írni akar valakinek, az ír is.
2016. okt. 9. 19:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
20 éves.
2016. okt. 9. 19:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért lennél unalmas? Unalmasnak érzed magad?

Bár bennem is hasonló érzések kavarognak. Próbáltam ismerkedni nőkkel és úgy érzem, hogy hiába kezdeményezek normálisan ha bele is mennek egy beszélgetésbe, a beszélgetés elapad. Szinte csak én kérdezem és próbálok felvetni témákat, a másik részről pár szavas válaszokat kapok. És ilyenkor bennem felmerül, hogy ennyire unalmasnak tartanak? Pedig próbálok felvetni izgalmasnak tűnő témákat, amikkel foglalkozom vagy foglalkoztatnak.


Kérdező, szerintem ezek a helyzetek attól is függnek, hogy milyen a személyiséged és milyenek a pasik. Lehet a te személyiséged tök pozitív is, a pasik meg sekélyesebbek és inkább megriadnak egy értelmes nőtől. Ilyen esetben talán még jobban is jársz, ha nem bonyolódsz kapcsolatba felszínes alakokkal.


Írhatnál magadról pár sort (vagy bekezdést), akár privátban. Kíváncsi vagyok milyen nő lehet az, akitől ennyire berezelnek a pasik

2016. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!