Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy találkozó sem? 21/F

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy pár hete újra elkezdtem ismerkedni, nézelődni hogy miújság a nők terén és egészen pozitív élményekkel gazdagodtam, könnyen ment az ismerkedés, sokukkal nagyon jól elbeszélgettem és 1-2 személynél nagyon egy húron pendültünk, akár koncerten beszélgetés és a végén meg szinte egybeválltunk már fizikailag szinte...:D


Csak a bökkenő az hogy utána mondjuk facebook-on váltunk pár szót és rákérdezek, mi lenne ha találkoznánk egy tea/kávé fogyasztás céljából vagy mozi stb. és mikor felteszem a kérdést soha nem írnak vissza és ez aggaszt! Mi lehet ebben a hiba? Egyszerűen kritikus ponttá változott a találkozó megbeszélés és sosem voltam de kezdek magam alatt lenni már ez miatt!


Szerintetek? Válaszokat köszönöm!

21/F


2016. szept. 15. 18:59
 1/4 anonim válasza:
46%
Azért van ez, mert gyávák a szemedbe nézve nemet mondani. Sajnos sok ilyen van. Nem válaszolni a legkönnyebb, nem gondolnak bele, hogy egyszer majd ők is így koppannak majd jó nagyot!
2016. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után térsz rá a találkozásra?

Mert ha nagyon rövid idő (1-2 nap pl) után, akkor ne csodálkozz. Bár nem szép dolog nem válaszolni, akkor is illene megírni, hogy nem, ill. hogy még nem, stb.

De am vagy megijednek, vagy nem is gondolják annyira komolyan az egészet, vagy csak szórakoznak, stb.

2016. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Változó, általában megismerkedéstől számított 5-7 nap. Itt lenne a hiba? De mindenki csak szivat meg csak jó velem lenni aztán ha úgy van akkor eldobnak mint egy elszívott cigaretta csikket? Így aztán kiben bízhatnék...
2016. szept. 15. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyávák és leszarnak.
2016. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!