Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez most baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most baráti találkozó lesz, randi, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetünk egy sráccal a neten, és elhívott most találkozni, de majd csak kb. 3 hét múlva fogjuk tudni összehozni, mert nagyon el vagyunk havazva mindketten. Szerintetek ő mit szeretne ezzel? Mert nem mondta, hogy kapcsolatot keresne, és csak általános dolgokról volt szó eddig, nem is érzem rajta egyáltalán, hogy fel akarna szedni vagy ilyesmi. Én egyébként csak szeretném megismerni, egyelőre nem tudok többet mondani. De tartok kicsit ettől, mert már sokszor belefutottam kegyetlenül nyomulós srácokba, akiktől elszabadulni is alig lehetett a taliról...


20N


2016. máj. 2. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kérdezz rá. Mondd hogy a félreértések elkerülése végett szeretnéd tudni hogy mégis hogy viszonyulj a dologhoz lehet hogy picit kínos a dolog de szerintem ez még kevésbé az mint úgy el menni hogy nem tudod mire számíts.
2016. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp tisztázni kéne először. De ha a valóságnál maradunk, szerintem 99% hogy randizni hív, még ha így nem is jelenti ki.

Sokan nem szokták úgy kérdezni, hogy 'eljössz velem randira?'

Honnan ismerted meg? Mert pl. ha egy társkeresőről vagy olyasmiről akkor egyértelmű.

Sok sikert :)

2016. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem társkeresőn ismertem meg.

Köszönöm. :)

2016. máj. 3. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!