Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex elso randi egy Milfel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex elso randi egy Milfel?

Figyelt kérdés
Holnap talalkozni fogok egy idosebb novel, akit a netrol mar regota ismerek, a szex is felszokott merulni, mint tema. Regota nincs baratja. De vonakodok elhivni magamhoz egybol, vagy nincs ebben semmi fura. Ha jo a musor ok, deha nem, nem akarom, hogy tudja hol lakom. Ti, hogy szoktatok az ilyen dolgokat kezelni?

2016. márc. 1. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azert ne az elso randira > tegyel ra idot hogy kiismerd
2016. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menjetek inkabb hozza bar mi van ha tudja hol vagy? A gyerwktartas miatt felsz elore h tudja hol kell keresni?
2016. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogy :D ovszert mindog hasznalok, volt mar idiota csajom akit nehez volt levakarni, ennyi
2016. márc. 1. 11:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha már Milf-nek nevezed, akkor minek találkozol vele??

Tudnok én is megfelelő megszólításokat ilyen suhancokra ;)

2016. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A gumi neha kiszakad, majd megtapasztalod. :D


Mi a baj a milf-fel? Epp ez az h o is meghuzna a milfecske copfjat :)

2016. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holgyem. A milft itt hasznalom csak, mert sok embernek ez a kulcsszava. A valo eletben nem.
2016. márc. 1. 11:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Extra safe durexem van mindig. Kell is, mert nagy etvagyu vagyok, meg a szakmam is olyan, hogy sok hazban jarok. Burkolo vagyok.
2016. márc. 1. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ha jo a musor ok, deha nem, nem akarom, hogy tudja hol lakom."

Basszus, gondolod, ha nem jó a műsor, mármint nem tudod rendesen megdugni, akkor majd odajár a lakásodhoz, és hangosan kiabál, hogy Józsi, szemét vagy, nem volt orgazmusom...

Áthidaló megoldásként javasolom: bérelj egy kecót 4-5 000 forintért, és nincs gond. A nagyfijúk így szokták.

2016. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Extra safe durexem van mindig. Kell is, mert nagy etvagyu vagyok, meg a szakmam is olyan, hogy sok hazban jarok. Burkolo vagyok"


És burkolás közben is rajtad van az extra safe gumi???? :-D

Vagy ahol burkolsz,ott kefélsz is???

2016. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen volt mar ilyen is jo par. De volt, hogy azert fekudtek le velem, hogy aztan olcsobban burkoljam ki az emeletes hazat.
2016. márc. 1. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!