Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol a randi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a randi után?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy lányt egy Facebook-csoporton és elkezdtem vele beszélgetni, hasonló munka területen dolgozunk, hasonló személyiségünk (temperamentum) stb.


Nemrég elhívtam egy randira egy interaktív játékra kicsit sport + logika, s később üdítőzni mentünk.

Észre sem vettük s kb. 6-7 órát töltöttünk el együtt.

A randi végén ő kezdeményezte a puszit.


Nem írtam rá azonnal vártam két napot, majd ismét két nap, aztán meg egy nap de nem írt vissza egyikre sem.

Meg kérdeztem, hogy esetleg megbántottam e valamivel de arra sem válaszol.


én 29F, ő 25L


2016. febr. 28. 12:05
1 2
 1/13 aperitif ***** válasza:

Talán nem kellett volna várni két napot. Nem mindenki élvezi, ha taktikáznak vele. Nekem van egy elég komoly szabályrendszerem az ismerkedésben.

A 2.) a két napos szabály. Ha randi után két napon belül nem keres a pasi, akkor felejtős (vagyok a számára)

2016. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem írtam azért többen azzal vádoltak régebben, hogy tul nagyon látszik, hogy érdeklődöm irántuk és hogy az a célom, hogy felszedjem.

Hát akkor úgy döntöttem, hogy nem mutatok különösebb érdeklődést ez elején.

2016. febr. 28. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Miert vartal vele ennyi idot?

Ket napon belul kelletett volna rairnod, igy ne csodalkozz azon ha o nem ir vissza es nem is valaszol neked.

Sokat vartal - te rontottad el nala.

2016. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a 2 nappal rontottad el. Nekem sem kéne olyan pasi, aki randi után nem keres 2 (!!) napig :O

Ez egy hülye ötlet volt, már bocs.

2016. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kozben latom a valaszodat: "az a celod, hogy felszeded"

Igen, de mi van akkor? Kinek - mi koze hozza? Helyedben nem figlalkoznek ezzel.

2016. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 aperitif ***** válasza:

Hát pont ez az.

Most a lány fejével gondolkozom. Ha randi után a fiú két napig nem keres, holott kimutattam, hogy érdekel, tetszik, én kezdeményeztem a puszit, annak két oka lehet. Az egyik, hogy nem jövök be neki, a másik, hogy taktikázik, azaz játszik velem. Annak a lánynak mindkét esetben elmegy a kedve a folytatástól.

2016. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Két napon belül volt, egy nap szünet és a második nap este írtam.
2016. febr. 28. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:

a lány is írhatott volna, és két nap nem a világ vége.


kíváncsi vagyok, ha valaki bejön, ki áll neki szarozni, hogy két napot várnia kellett rá. szerintem se jó a taktikázás, de két nap belefér.

2016. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt barátnőm, a a legutóbbi lány is kb. egy jó féléve kivel többször találkoztam azt hozta, fel hogy tul nagyon látszik, hogy felakarom szedni és ezzel elrontok mindent. Mivel már meguntam, hogy nem jön össze gondoltam tanulok belőle na nemcsak ebből hanem tanácsokból amiket a gyk-n és haveroktól halottam.
2016. febr. 28. 12:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél a csajnak, akkor már rád írt volna, ez a nem kellett volna két napig várni, meg ilyen hülyeségeket felejtsd el, ha egy nőnek kell egy férfi, akkor az megszerzi, még akkor is,ha neki kell lépnie.
2016. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!