Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már zaklatásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már zaklatásnak számít, ha nem akarom, hogy valaki keressen, még is keres?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ildi! Te vagy az?! Szeretlek! :D
2016. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Nagyon kellemetlen. Nálam az hatott rá, hogy megemlítettem, ha folytatja, feljelentem. Igazából szerintem semmit nem tettek volna az ügyben, ha megteszem a feljelentést, mert ez nem olyan jellegű zaklatás, mintha pl. követne, vagy hasonló betegebb dolgokat tenne. Pint azért, mert a Facebook nem feltétlen kell, hogy az ember életének része legyen, meg is lehet szüntetni a fiókot, stb. De ha személyesen zavarná a mindennapjaidat, és rettegésben tartana, az már súlyosabb eset, és ilyenkor van értelme a feljelentésnek. Nekem szerencsém volt, hogy értett a szóból, azt már sajnálom, hogy csak a "fenyegetőzéssel" lehetett rá hatni.
2016. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Legalább mondtad neki, hogy ne keressen ?
2016. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem számít annak.
2016. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Megmondtad neki egyértelműen, hogy ne keressen? :D
2016. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen megmondtad neki, hogy nem szeretnél vele kommunikálni, akkor zaklatásnak számít. Ezt joghoz értő személytől tudom (egy barátnőmről nem szállt le az exe, akkor jártunk utána a dolognak).
2016. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintme ez attól függ, hogy világosan a tudtára adtad-e.
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen a tustára adtam világosan. Azt írtam ne keressen többet.
2016. okt. 6. 19:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor azt tanácsolom közöld vele ha a továbbiakban bármilyen formában kapcsolatot próbál veled teremteni feljelented zaklatásért.Ha továbbra is keres tedd meg a bejelentést/feljelentést!

Abban az esetben viszont ha fenyegető magatartást tanúsít,vagy tanúsított korábban rögtön a rendőrséggel kezd szerintem.

2016. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!